Od dzisiaj możesz wesprzeć WOŚP w Bibliotece Publicznej

Od dzisiaj w lokalu Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej stanęła jedna ze sztabowych puszek stacjonarnych WOŚP. Odwiedzając Bibliotekę mogą Państwo wesprzeć kolejną akcję Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w związku z zapowiedzią wprowadzenia dodatkowych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa przesunęła termin 29 Finału WOŚP na 31 stycznia 2021 r. Oficjalną informację o tym przekazał wczoraj na stronie Fundacji jej Prezes, Jerzy Owsiak.

Sztab 29 Finału WOŚP w Jaworzynie Śląskiej czeka na wytyczne Fundacji. Mając na uwadze obostrzenia związane z epidemią COVID-19 będziemy dalej przygotowywać się do przeprowadzenia różnego rodzaju aktywności online. Wszystkie informacje związane z organizacją 29 Finału WOŚP w Jaworzynie Śląskiej będą ukazywać się na stronie wydarzenia w serwisie Facebook, pod tym adresem.

Skip to content