Aktualności

Wystawa prac autorstwa Mirosława Balińskiego

Serdecznie zapraszamy do oglądania kolejnej wystawy obrazów stworzonych przez Pana Mirosława Balińskiego. Ten utalentowany malarz, związany z Jaworzyną Śląską, praktykuje swoje sztuki malarskie od przeszło czterdziestu lat, z wyjątkowym zamiłowaniem do techniki akwareli. Pan Mirosław czerpie inspirację z marzeń, emocji oraz codziennego życia w swoim najbliższym otoczeniu. Na jego płótnach można odnaleźć zarówno charakterystyczne elementy rodzinnego miasta, jak i subtelne sceny z życia codziennego, które zamienia w surrealistyczne obrazy, prowokujące do refleksji i wyzwalające różnorodne emocje.

Wystawę prac Pana Mirosława Balińskiego będzie można podziwiać od 4 kwietnia br. w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, mieszczącej się przy ulicy Wolności 2a/01. Ekspozycja będzie regularnie odświeżana, prezentując w sumie ponad 30 unikalnych obrazów artysty.

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi dziełami twórcy na profilu Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100065775203917

Skip to content