Zapisy do XVIII edycji JALPH

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki halowej do wzięcia udziału w rozgrywkach XVIII edycji Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. Rozgrywki planujemy rozpocząć, podobnie jak w poprzednim sezonie od stycznia 2021 r. (biorąc pod uwagę aktualne obostrzenia sanitarne). Prosimy o uważne zapoznanie się z zasadami udziału w tegorocznej edycji Ligi.

Udział w rozgrywkach mogą wziąć zorganizowane grupy mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska, uczniów szkół podstawowych, zawodników klubów piłkarskich mających 12 lat i więcej. Rozegrana zostanie jedna runda ligowa oraz faza play-off, która wyłoni ostateczną klasyfikację. W związku z wprowadzonymi ograniczeniami w organizacji wydarzeń sportowych, mecze będą odbywać się bez udziału publiczności. Planujemy jednak prowadzenie transmisji wideo „na żywo” z każdej kolejki. W sezonie 2020/21 będzie mogło wziąć udział 8 drużyn. Pierwszeństwo mają drużyny z terenu Gminy Jaworzyna Śląska, które brały udział w poprzednich edycjach ligi. Przewidywany termin zakończenia rozgrywek to marzec 2021 r.

Zapisy drużyn potrwają do 28 grudnia 2020 r. Zgłoszenie polega na:

– kompletnym wypełnieniu karty zgłoszenia wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami,
– dostarczeniu ich osobiście do Organizatora rozgrywek lub w postaci skanów pocztą elektroniczną na adres: kontakt@sokibp.pl . Sekretariat znajduje się w Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej, ul. Wolności 23b, Jaworzyna Śląska. Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

Nie przyjmujemy zgłoszeń drogą telefoniczną! Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia dotyczącego zagrożenia zarażeniem COVID-19. Zawodnicy niepełnoletni zobowiązani są także do dostarczenia zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rozgrywkach. Wszystkie dokumenty dostępne do pobrania poniżej. Zgłoszenia posiadające braki formalne w postaci braku podpisu zawodnika, braku zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rozgrywkach nie będą rozpatrywane! Organizator poda listę drużyn zakwalifikowanych do rozgrywek 29 grudnia br.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska, szkoły, kluby sportowe oraz nieformalne organizacje do udziału w sportowej rywalizacji.

PROSIMY O UWAŻNE ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM ROZGRYWEK!

Skip to content