Aktualności

31. Finał WOŚP w gminie Jaworzyna Śląska – skarbony stacjonarne i eSkarbonka

Stacjonarna skarbona firmowa WOŚP sztabu w Jaworzynie Śląskiej

Jeszcze przed datą 31. Finału WOŚP, możecie wesprzeć tegoroczną zbiórkę w gminie Jaworzyna Śląska poprzez wpłatę do naszej sztabowej eSkarbonki lub datek do naszych skarbon stacjonarnych: firmowych, bądź sztabowych. Znajdziecie je pod opieką naszych wolontariuszy w następujących miejscach:

  • Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej, ul. Wolności 2a/01,
  • Zakład Usług Komunalnych w Jaworzynie Śląskiej Sp. z o. o., ul. Świdnicka 9, w Biurze Obsługi Klienta,
  • Sklep Dorotka 2 w Jaworzynie Śląskiej, ul. Wolności 11,
  • Gabinet Kosmetyczny „Diana” Kamila Paprota w Jaworzynie Śląskiej, ul. 1 maja 4,
  • Primo Car Ręczna Myjnia Samochodowa, ul. Sikorskiego 22, Świdnica.

Pamiętajcie, oryginalne skarbony WOŚP powinny posiadać banderole 31. Finału, a opiekun puszki powinien przedstawić na żądanie zezwolenie na prowadzenie zbiórki, podpisane przez Szefa Sztabu!

eSkarbonka SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej
https://eskarbonka.wosp.org.pl/dhtzx4

Uruchomiliśmy też eSkarbonkę Sztabu WOŚP w Jaworzynie Śląskiej. Dokonując wpłaty drogą elektroniczną możecie wesprzeć tegoroczny, 31. Finał WOŚP w gminie Jaworzyna Śląska. Przypominamy, że zbieramy środki na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy.

eSkarbonka to zaawansowane technologicznie i wygodne narzędzie, umożliwiające kwestowanie na rzecz Fundacji WOŚP w internecie. Strona ta chroniona jest przez bezpieczne połączenie i posiada certyfikat bezpieczeństwa. Każda osoba, która zamierza skorzystać z tej formy wpłaty, może sprawdzić wiarygodność linku do eSkarbonki na specjalnej stronie www.wosp.org.pl/wspieraj/sprawdz-eskarbonke.

Adres, pod którym znajduje się eSkarbonka Sztabu WOŚP w gminie Jaworzyna Śląska znajduje się tu: https://eskarbonka.wosp.org.pl/dhtzx4

Możesz także przenieść się do niej klikając w obrazek powyżej.

Skip to content