Dni otwarte hali sportowo-edukacyjnej

14 i 15 grudnia 2018r. w ramach dni otwartych hali sportowo-edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Jana Pawła II 16, zapraszamy na wydarzenia kulturalne i sportowe. Z myślą o wszystkich mieszkańcach naszej gminy, którzy w te dni będą odwiedzać nowo wybudowany obiekt, przygotowaliśmy program skierowany zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych oraz seniorów.

W piątkowe popołudnie w godzinach od 16:00 do 17:30 wraz z Klubem Młodzieżowym z Jaworzyny Śląskiej zapraszamy najmłodszych na blok zabaw i animacji. O godzinie 17:00 rozpoczną się występy wokalne dzieci i młodzieży – wystąpią m.in. Artur Pojasek oraz podopieczni ze Studia wokalnego Mirosława Jabłońskiego. O godzinie 18:00 zaprosimy Państwa na występy zespołów ludowych – oprócz lokalnych „Jaworzynian”, na scenie zaprezentują się także „Krukowianie” z Krukowa. Na godzinę 19:00 zaplanowany jest koncert zespołu Bielat Sound (w składzie: Marcin Bielat i Grzegorz Bielat), a wieczorem dla miłośników muzyki w rytmach reggae/rap odbędzie się koncert zespołu „Nullizmatyka”.

Sobota w hali sportowo-edukacyjnej upłynie pod znakiem sportu. O godzinie 15:00 rozpocznie się Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej. Oprócz kibicowania drużynom, od godziny 15:30 w siłowni znajdującej się na terenie obiektu będzie można również obejrzeć profesjonalny trening kulturystyczny w wykonaniu Pana Mateusza Brzuchacza –  Mistrza Polski w Kulturystyce i finalisty Mistrzostw Kulturystyki Klasycznej.

Przez cały czas trwania imprezy zarówno w piątek, jak i w sobotę hala sportowo-edukacyjna będzie otwarta, a obiekt zostanie udostępniony zwiedzającym.

Na wszystkie koncerty, turnieje i wydarzenia związane z dniami otwartymi hali sportowo-edukacyjnej wstęp jest bezpłatny.

Podczas dni otwartych będzie odbywała się również zbiórka pieniędzy na rzecz Martynki Franiak – 12 letniej mieszkanki naszej gminy, która w wieku 5 lat straciła wzrok. Zbiórkę przeprowadzi Komitet Społeczny „Dla Martynki” zgodnie z zezwoleniem MSWiA nr 2018/4265/KS, który będzie zbierał środki na kosztowne leczenie komórkami macierzystymi.