Aktualności

Zapraszamy do Kina na leżakach

Czy w poczekalni do psychiatry może być niekiedy zabawnie? Oczywiście! Dowodzi tego hiszpańska komedia „Puk, puk” (org. „Toc toc”), na którą serdecznie zapraszamy w kolejnej odsłonie jaworzyńskiego „Kina na leżakach”. Akcja filmu toczy się głównie w poczekalni do światowej sławy psychiatry, gdzie zbiera się sześcioro bohaterów: trzy kobiety i trzech mężczyzn, których łączy jedno – cała szóstka cierpi na OCD zwane nerwicą natręctw. Czy pacjenci doczekają się wreszcie przybycia spóźniającego się doktora? Czy wytrzymają ze sobą kilkadziesiąt minut bez konfliktu pod okiem jedynie nieco opryskliwej recepcjonistki? O tym dowiecie się oglądając film „Puk, puk” – dobra zabawa gwarantowana.

Na seans zapraszamy 12 kwietnia o godzinie 18:00 do sali konferencyjnej na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej (ul. Sportowa 1).

Wstęp: 10 zł/os. – płatny w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej (w godzinach otwarcia biblioteki) lub przelewem na konto SOKiBP. Uwaga! Płatność bezpośrednio przed seansem – wyłącznie on-line.

W cenie biletu wstępu – kawa lub herbata oraz świeżo prażony popcorn.

Więcej informacji w sekretariacie SOKiBP – tel. 504 088 676.

OPIS FILMU:

Do gabinetu psychiatry doktora Palomero schodzą się kolejni pacjenci, omyłkowo (czy aby na pewno?) umówieni na tę samą godzinę. Wkrótce w poczekalni tworzy się wybuchowa mieszanka różnego rodzaju zaburzeń, fobii, nerwic i natręctw. Kiedy lekarz nie dociera na czas, pacjenci postanawiają urządzić sobie wspólną terapię.

  • Gatunek: Komedia
  • Produkcja: Hiszpania
  • Reżyser: Vicente Villanueva
  • Czas trwania: 90 min
Skip to content