„Wyzwania na majówkę” – konkurs dla dzieci

Przed nami jedne z najbardziej wyczekiwanych w roku dni wolnych od pracy i nauki szkolnej czyli majówka. Długi weekend majowy zazwyczaj kojarzony jest z odpoczynkiem na świeżym powietrzu i wycieczkami, ale jest to też czas obfitujący w święta narodowe. W tym roku zapewne większość z nas spędzi go w domowym zaciszu, ale nikt nie powiedział, że musi to być czas stracony.

Po raz kolejny pragniemy zaprosić dzieci z terenu Gminy Jaworzyna Śląska do udziału w konkursie z nagrodami, który będzie odbywał się za pośrednictwem naszego portalu społecznościowego na Facebooku podczas majowej przerwy od nauki.

Konkurs zatytułowany „Wyzwania na majówkę” będzie obejmował trzy specjalne zadania na trzy dni świąt majowych. Pragniemy w ten sposób zaangażować dzieci do świadomego przeżywania świąt narodowych 1, 2 i 3 maja, a także do aktywnego i kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

Uwaga! Tym razem zadania nie będą na czas, a na wykonanie zadania dzieci będą miały cały dzień, co oznacza, że każdy chętny do udziału w zabawie, może do niej dołączyć w dowolnym momencie. Każdy uczestnik konkursu będzie miał szansę na zdobycie nagrody poprzez losowanie.

Zasady udziału w konkursie są bardzo proste:

  1. Konkurs polega na wykonaniu 3 zadań publikowanych na Fanpage’u SOKiBP znajdującego się pod adresem https://www.facebook.com/sokibp/  i publikowaniu rozwiązań w formie cyfrowej: zdjęć lub filmów
  2. Wyzwania zostaną opublikowane kolejno 1,2 i 3 maja 2021 r.
  3. Wykonane przez uczestnika wyzwanie należy udostępnić w „komentarzu” pod postem dotyczącym danego wyzwania na Fanpage’u SOKiBP.
  4. Uwaga! W przypadku publikowania rozwiązania w imieniu dziecka przez rodzica lub opiekuna prawnego – należy każdorazowo zamieścić imię i nazwisko uczestnika
  5. Spośród wszystkich uczestników konkursu – czyli tych dzieci, które wezmą udział we wszystkich „wyzwaniach” publikując poprawne ich rozwiązanie – rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe.
  6. Dzieci mogą dołączyć do zabawy w dowolnym dniu jej trwania, zamieszczając rozwiązania pod odpowiednimi postami –  tzn. od momentu opublikowania pierwszego zadania 1 maja br. do 3 maja br. do godz. 24:00.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB, gdzie już w sobotę 1 maja pojawi się treść pierwszego wyzwania, a także do zapraszania znajomych do wspólnej zabawy.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz losowanie nagród nastąpi we wtorek 4 maja 2021 r.

Koniecznym warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się z treścią Regulaminu dostępnego poniżej:

Skip to content