Ruszają aukcje WOŚP! Ty też możesz pomóc!

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Jaworzyna Śląska rusza z licytacjami na rzecz 30. Finału! Ty też możesz pomóc w tegorocznej zbiórce środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Możesz po prostu licytować dary wystawione przez Sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej, a także ofiarować wartościowy przedmiot lub zaoferować wykonanie usługi.

Licytacja darów – co należy wiedzieć

  1. W tym roku licytacje darów, zgodnie z wytycznymi Fundacji WOŚP realizujemy wyłącznie poprzez serwis Allegro. Służy do tego autoryzowane przez Fundację WOŚP konto Szefa jaworzyńskiego Sztabu. Przedmioty do licytacji znajdują się pod tym adresem: Licytacje 30. Finał WOŚP Jaworzyna Śląska
  2. Licytacje przedmiotów zaczynają się od złotówki. Po dokonaniu opłaty za wylicytowany przedmiot, cała kwota, dzięki umowie pomiędzy Fundacją WOŚP a Allegro, trafia bezpośrednio na konto Fundacji oraz jest dodawana do sumy wszystkich środków zebranych przez Sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej.
  3. Po zapłaceniu za licytowany przedmiot lub usługę należy odebrać przedmiot lub voucher. Możliwe jest to wyłącznie osobiście w siedzibie sztabu #2094 w Jaworzynie Śląskiej, w Centrum Aktywności Kulturalno-Społecznej, ul. Wolności 23b w godzinach pracy.

Przekazywanie darów

Aby wspomóc tegoroczną zbiórkę w gminie Jaworzyna Śląska, zachęcamy Państwa do ofiarowania wartościowych przedmiotów lub voucherów na realizację usług, z których dochód zasili 30. Finał WOŚP. Darczyńców prosimy o kontakt ze Sztabem WOŚP drogą elektroniczną poprzez e-mail: wosp@sokibp.pl , telefonicznie pod numerem 504 088 676, w godzinach pracy SOKiBP (pon.-pt. od 8:00 do 16:00, czwartek do 15:00) lub poprzez wiadomość wysłaną na profil SOKiBP w serwisie Facebook. Po ustaleniu sposobu przekazania przedmiotu lub vouchera oraz dopełnieniu formalności wymaganych przez Fundację, Sztab WOŚP umieści w serwisie Allegro odpowiednią aukcję. Zajmiemy się także przekazaniem darów do osób, które wygrały licytację.

Co można już licytować?

Na początek proponujemy gadżety otrzymane przez Sztab w Jaworzynie Śląskiej od Fundacji WOŚP. Są to firmowe koszulki, kalendarze, kalendarzyki, dziecięce body, w zestawach lub osobno. Zapraszamy do oglądania i licytowania!

Skip to content