Wyniki Konkursu „Ferie z SOKiBP”

Bardzo miło jest nam poinformować o rozstrzygnięciu konkursu „Ferie z SOKiBP”, który prowadziliśmy za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, na naszym Fanpage’u przez cały tydzień ferii zimowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w naszej zabawie, a także rodzicom za niezbędną pomoc techniczną oraz zaangażowanie w konkurs. Mamy nadzieję, że zadania, które stawialiśmy przed dziećmi, sprawiły im choć trochę frajdy podczas tegorocznych, nieco innych, ferii zimowych.

Uczestnikami, którzy zdobyli w naszym konkursie największą ilość punktów, publikując poprawne rozwiązania zadań, w których to należało się wykazać m.in. kreatywnością, refleksem, a także czytaniem ze zrozumieniem są:

I – Oliwier Orlański – 24 pkt.

II – Zuzanna Bałuk – 18 pkt.

III ex aequo – Pola Orlańska i Antoni Seremet – 14 pkt.

W drodze losowania zostały przyznane także dodatkowe nagrody w postaci gier planszowych, które powędrowały do: Oli Cybulskiej, Oliwii Gawek, Filipa Mattheis, Borysa Rzeszuta i Oliwiera Okarmusa. Do losowania dodatkowych nagród przystąpili wszyscy pozostali uczestnicy konkursu, którzy włączyli się do naszej zabawy, publikując rozwiązania wszystkich 5 zadań głównych w zadanym czasie.

Wszystkie nagrody będą czekać na odbiór od poniedziałku 17 stycznia w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Wolności 2a/01 (w godzinach otwarcia biblioteki).

Poniżej link do nagrania z losowania nagród:

Losowanie nagród w Konkursie” Ferie z SOKiBP”

Skip to content