29 Finał WOŚP – zapraszamy do licytacji darów

Sztab 29 Finału WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska zaprasza Państwa do wsparcia tegorocznej zbiórki poprzez wystawianie i licytację darów. Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnego Finału WOŚP. Tym razem zbieramy środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak już Państwo wiedzą, tegoroczny finał został przesunięty na 31 stycznia 2021 r. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa nie możemy zorganizować imprezy finałowej z licytacjami darów jak w poprzednich latach. Musimy mieć także na uwadze limity zgromadzeń i minimalizować ryzyko zachorowania przez naszych wolontariuszy. Dlatego też licytacje odbywać się będą w formie online i przy użyciu naszej sztabowej e-Skarbonki, która działa pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/r77c5j. Oczywiście do naszej e-Skarbonki można wpłacać środki poza licytacjami. Wszystkie kwoty zasilą zbiórkę 29 Finału WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska.

Utworzyliśmy w tym celu specjalną grupę w serwisie Facebook: „29 Finał WOŚP Gmina Jaworzyna Śląska – Serca dar”, w której mogą Państwo wystawić swoje fanty bądź vouchery, z których dochód może zasilić tegoroczną zbiórkę WOŚP w Gminie Jaworzyna Ślaska. Mamy nadzieję, że taki sposób zbierania środków dla Fundacji WOŚP spotka się z Państwa akceptacją i oczywiście ze wsparciem. Liczymy także na Waszą aktywność w udostępnianiu informacji o grupie i prowadzonej w ten sposób zbiórce środków. Prosimy o udostępnianie grupy i zapraszanie do niej jak największej ilości znajomych.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem grupy (poniżej i w grupie) i liczymy na dużą ilość fantów i voucherów, jakie pojawią się od Państwa. Ze strony sztabu pojawiły się już pierwsze fanty: oficjalne koszulki 29 Finału WOŚP oraz orkiestrowe kalendarze i kalendarzyki.

Regulamin grupy „Serca Dar” 29 Finału WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska

Całość środków pochodzących z licytacji jest wpłacana jest na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez e-Skarbonkę WOŚP Sztabu WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska – https://eskarbonka.wosp.org.pl/r77c5j

  1. Każdy użytkownik grupy może umieścić własny przedmiot lub voucher na usługę na licytacji – określa cenę wyjściową oraz zapewnia przekazanie przedmiotu osobie, która go wylicytowała (po otrzymaniu dowodu wpłaty do e-Skarbonki Sztabu).
  2. Użytkownik, który umieszcza przedmiot lub voucher na licytację sam określa termin jej zakończenia. Aukcje mogą trwać maksymalnie do 29 stycznia 2021 r.
  3. Każdy użytkownik grupy może licytować wystawione fanty, a tym samym zobowiązuje się do dokonania wpłaty zadeklarowanej kwoty w przypadku wygrania licytacji oraz okazania dowodu wpłaty osobie wystawiającej dany przedmiot/usługę. Potwierdzenie to wydruk, skan, zrzut ekranu lub okazanie dowodu (na przykład na telefonie, w aplikacji bankowej) transakcji wpłaty do e-Skarbonki pod adresem eskarbonka.wosp.org.pl/r77c5j
  4. Po zakończeniu aukcji moderator oznacza w poście osobę, która zaproponowała najwyższą kwotę. Osoba ta zobowiązana jest do dokonania wpłaty do e-Skarbonki Sztabu WOŚP w Jaworzynie Śląskiej pod adresem https://eskarbonka.wosp.org.pl/r77c5j w ciągu 24 godzin. W przypadku braku wpłaty, licytację wygrywa kolejna osoba.
  5. Po zakończeniu aukcji należy edytować post, wpisując “LICYTACJA ZAKOŃCZONA” – nie usuwamy postów.
  6. W licytacjach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie lub osoby prawne (sklepy, firmy itd).
  7. Wszelkich dodatkowych informacji udziela administrator grupy.
Skip to content