Retro Crime Story – zapraszamy do udziału w grze miejskiej

Jest rok 1934. Königszelt wstrząsa makabryczna zbrodnia. Nikt nie wie, kto jest winien śmierci młodej kobiety. Do pracy rusza cała lokalna policja. Kto rozwiąże kryminalną zagadkę i pomści śmierć młodej kobiety? Stań w szranki z najlepszymi glinami, zostań śledczym, typuj podejrzanych, szukaj dowodów i… znajdź winnego.

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie gry miejskiej, której rozegranie było planowane na wiosnę tuż przed lockdownem spowodowanym pandemią i na którą przyszło nam czekać ponad rok. Tym razem gra miejska przybierze formę Crime Story w stylu retro i będzie przeznaczona dla zespołów od 2 do 5-osobowych. Wymagany wiek uczestników to minimum 12 lat – wyjątek stanowią drużyny pod opieką dorosłego/rodzica (uczestniczącego w grze), który wyraził zgodę na udział dziecka poniżej 12 r.ż. Gra kryminalna odbędzie się w piątek 30 lipca, a jej początek zaplanowano na godzinę 13:00. Na zgłoszenia grup czekamy w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Wolności 2a/01) lub w Sekretariacie SOKiBP (Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej, ul. Wolności 23 b, tel. 504 088 676) do 40 minut przed rozpoczęciem gry. Zgłoszenie powinno zawierać imiona i nazwiska członków zespołu, kontakt telefoniczny do jednego z uczestników oraz nazwę grupy. Ilość uczestników jest ograniczona.

Start gry – 30.07.2021 r. godz. 13:00, ul. Powstańców – przy zejściu do przejścia podziemnego pod torami.

Uwaga! Do udziału w grze miejskiej mogą przystąpić tylko wcześniej zgłoszone zespoły. Do zabawy zapraszamy zarówno młodzież jak i dorosłych mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska.

Organizatorzy zastrzegają, że aby gra została rozegrana musi zostać zgłoszona minimalna ilość zespołów.

Skip to content