AKTUALIZACJA – Festiwal Dmuchańców w Jaworzynie Śląskiej

AKTUALIZACJA!

Informujemy, że ze względu na utrzymujące się opady deszczu i mżawkę, Festiwal Dmuchańców zostaje przeniesiony na 21 sierpnia 2022 r. (niedziela) i połączony z Festiwalem Kolorów Holi i baniek mydlanych.
Zapraszamy Was więc w niedzielę, 21 sierpnia na Stadion Miejski w Jaworzynie Śląskiej do podwójnej zabawy.
Program imprezy będzie wyglądać następująco:
12:00 – 18:00 Festiwal Dmuchańców
12:00 – 14:00 Rowerowe miasteczko ruchu drogowego
14:00 – 15:00 Pokaz trialu rowerowego w wykonaniu Piotra Bielaka
15:00 – 19:00 Festiwal Kolorów i baniek mydlanych
19:00 – 20:00 Piana Party
Prosimy wziąć pod uwagę zmiany w parku rozrywki, w związku nowym terminem.Trzymajmy kciuki za dobrą pogodę.Zapraszamy wszystkich zwolenników dobrej zabawy na Festiwal Dmuchańców do Jaworzyny Śląskiej! 21 sierpnia teren Stadionu Miejskiego zamieni się w dmuchany park rozrywki! W ten dzień bawimy się na całego i zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Na murawie stadionu spotkacie mnóstwo urządzeń tematycznych: dżungla, kosmiczna, rycerska, sportowa, gigantów, formuła 1, klocki (30 tysięcy klocków), bańki mydlane. Na dzieci, młodzież, a także na dorosłych czekają zjeżdżalnie, zamki, karuzela, dmuchany dart, bramka celnościowa, gigantyczne piłkarzyki, walki sumo i plac zabaw.

Strefa z dmuchańcami będzie czynna od godziny 12:00 do 18:00, a to oznacza nawet 6 godzin beztroskiej i szalonej zabawy! Za korzystanie ze wszystkich urządzeń bez ograniczeń obowiązuje opłata 30 zł od osoby. A więc płacisz raz i szalejesz do woli, a przynajmniej tyle, na ile starczy Ci sił ;)
Dwa urządzenia na terenie imprezy dostępne będą bez opłat.


To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Was w ten dzień. Oprócz dmuchańców i urządzeń rozrywkowych na Stadion w Jaworzynie Śląskiej zawita także miasteczko rowerowe, a wraz z nim gwiazda programu Mam Talent – Piotr Bielak, który specjalnie dla jaworzyńskiej publiczności wykona pokaz trialu rowerowego. 45 minutowe profesjonalne i pełne humoru widowisko akrobacji na rowerze zaplanowane jest na godzinę 14:00. Ale już od godziny 12:00 zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze i nie tylko do miasteczka rowerowego ze znakami drogowymi, każdy będzie mógł też spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym torze przeszkód lub odwiedzić stoisko a alkogoglami. Miasteczko rowerowe to też doskonała okazja do przetrenowania zasad ruchu drogowego i znajomości znaków drogowych. Organizatorzy zapewniają kaski i rowery dostosowane do każdego wieku.

Skip to content