Dzień Dziecka w Jaworzynie Śląskiej – ZMIANA MIEJSCA IMPREZY

UWAGA!

Ze względu na zapowiadane opady deszczu, impreza odbędzie się w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a.

Program imprezy bez zmian!

Zabawa w hali sportowej w obuwiu zmiennym lub w skarpetkach.

———————————————————————————————

4 czerwca zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej zabawy. Na terenie Orlika przygotujemy dla was wiele atrakcji, wśród których największą jest turniej Laser Tag, czyli laserowy paintball. Przy boisku zaś będą czekać na Was dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy oraz wszelkie uwielbiane przez dzieci atrakcje.

Rozgrywki w laserowego paintballa rozpoczną się już od godziny 13:00 i potrwają do godziny 18:00. Zapomnijcie o kulkach z farbą, kaskach i okularach – Laser Tag to najnowocześniejsza symulacja pola gry, a przy tym bezpieczna i na świeżym powietrzu! Zabawa przeznaczona jest dla dzieci od 8 roku życia, a w jednej rozgrywce biorą udział dwie czteroosobowe drużyny. Podczas gry obecni są sędziowie, którzy czuwają nad jej bezpiecznym przebiegiem i przestrzeganiem zasad przez uczestników zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Młodsze dzieci i tych, którzy wolą klasyczne szaleństwa, zapraszamy od godziny 15:00 na animacje, gry xxl, zabawy, tory przeszkód i dmuchańce. A wszystko to z okazji Waszego święta – za darmo i bez ograniczeń!

Impreza z okazji Dnia Dziecka odbędzie się 4 czerwca przy przy boisku Orlik’2012 – ul. Jana Pawła II w Jaworzynie Śląskiej. Zapraszamy!

Skip to content