Zapraszamy na wyjazdowe warsztaty zielarskie

Skąd biorą się zapachy? Jak utrwalić ulubiony zapach kwiatów i roślin by został z nami na dłużej? Czym jest susz ziołowy, a czym olejki eteryczne i jak powstają? Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjazdowych warsztatach zielarskich, które odbędą się w Lutomii Górnej na Plantacji Lawendy „Lawendowa Sowa”. Podczas warsztatów, w towarzystwie zapachu lawendy, uczestnicy będą świadkami pokazu destylacji ziół, dowiedzą się także jak wykonać ziołowe kosmetyki i domowe ekologiczne środki czystości. Własnoręcznie wykonane ekoprodukty będzie można wypróbować w swoich domach, a panie Małgorzata Ćwiertnia i Aneta Zabrzewska przygotują małą niespodziankę dla przybyłych gości i zadbają o drobny poczęstunek. Dodatkowa aromaterapia lawendowa gwarantowana.

Wyjazd z Jaworzyny Śląskiej zaplanowany jest na sobotę 11 czerwca o godzinie 10:00. Planowany powrót do Jaworzyny około godziny 14:00. Koszt udziału w wyjazdowych warsztatach to 100 zł /os.

Zapisy pod numerem telefonu: 504 088 676 (sekretariat SOKiBP).

Małgorzata Ćwiertnia z Lawendowej Sowy– właścicielka plantacji lawendy, z wykształcenia pedagog, hortiterapeuta, pasjonatka natury i aromaterapii. 

Aneta Zabrzewska z Ziołowej Pracowni– farmaceutka, zielarka, trenerka, popularyzatorka ziołolecznictwa, fitoterapii i zdrowego stylu życia w łączności z naturą, 

Skip to content