Aktualności

Akcja „Mała Książka, Wielki Człowiek” po raz kolejny w bibliotece

Cieszymy się, że możemy ogłosić kontynuację naszej ukochanej akcji bibliotecznej „Mała Książka, Wielki Człowiek”. W tegorocznym sezonie dajemy kolejną szansę małym czytelnikom na wielki rozwój!

Z tej okazji mieliśmy niesamowitą radość spotkania się z grupą energicznych 6 latków z grupy „Maleństwa”, aby promować akcję „Mała Książka, Wielki Człowiek”. Razem z przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego „Chatka Puchatka” w Jaworzynie Śląskiej czytaliśmy, rozwiązywaliśmy zagadki o owocach i warzywach oraz kolorowaliśmy ogromną kolorowankę.

Nasze cele na ten rok pozostają niezmienne: promowanie miłości do książek, rozwijanie wyobraźni i wspieranie rozwoju młodych umysłów. Już dziś możemy zapowiedzieć jeszcze więcej niesamowitych działań, czytelniczych spotkań i konkursów literackich dla najmłodszych czytelników Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej. Będziemy także współpracować z placówkami oświatowymi.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej akcji i dołączenia do naszej społeczności małych książkowych entuzjastów. Razem możemy zmienić małe książki w wielkie narzędzia rozwoju.

Niech to będzie rok pełen przygód i nowych odkryć literackich!

Skip to content