Aktualności

Zapraszamy wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy w Jaworzynie Śląskiej

W Jaworzynie Śląskiej rozpoczęły się przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Wydarzenie odbędzie się w Hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a w Jaworzynie Śląskiej, 16 grudnia 2023 r. w godzinach do 14:00 do 18:00. Celem jarmarku jest wprowadzenie w gminie świątecznej atmosfery oraz promocja regionalnych wyrobów, przedmiotów użytkowych i ozdób o charakterze bożonarodzeniowym. Podczas imprezy przewidziano również występy artystyczne oraz atrakcje dla dzieci. Osoby odwiedzające Jarmark będą mogły skorzystać z oferty gastronomicznej oraz zakupić wyjątkowe rękodzieła.

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej prowadzi nabór wystawców zainteresowanych stworzeniem stoisk gastronomicznych, handlowych i strefy z rękodziełem, które będą nawiązywać do bożonarodzeniowego klimatu. Organizatorzy zapraszają do udziału w Jarmarku regionalne firmy jak i osoby prywatne. Za miejsce na hali nie będzie pobierana opłata. O wyborze stoisk decyduje organizator.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, w godzinach pracy SOKiBP pod numerem 504 088 676 lub mailowo pod adresem imprezy@sokibp.pl. W wiadomości e-mail prosimy o podanie zakresu asortymentu lub oferowanych wyrobów, a także wymogów technicznych potrzebnych do wystawienia stoiska, w tym powierzchni stoiska.

Skip to content