Wolontariusze Klubu Młodzieżowego w Adrenalina Park

Sport, wyzwanie, adrenalina, a do tego świetna zabawa. Tradycyjnie, swój czas wolny od pracy wolontariusze Klubu Młodzieżowego spędzają bardzo aktywnie.

Tym razem młodzież wraz z opiekunami wybrała się do Sokolników niedaleko Kątów Wrocławskich do parku linowego „Adrenalina Park”, gdzie czekała na nich moc atrakcji. Oprócz tradycyjnej trasy „na wysokościach” z
lianami, mostami birmańskimi, złośliwymi belkami i tyrolkami, wolontariusze próbowali sił na strzelnicy paintballowej i łuczniczej. Nie lada gratką dla spragnionej mocnych wrażeń młodzieży, okazał się zorbing czyli staczanie się w wielkiej kuli po stromym stoku.

Po sporej dawce dobrej adrenaliny przyszedł czas na wspólny posiłek oraz integrację. Z pomocą przyszły pieczone kiełbaski i duużo zielonego miejsca do wspólnej zabawy.

Wolontariusze choć zmęczeni, wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni i gotowi do dalszej pracy. Wyjazd był dla młodzieży, współpracującej z Samorządowym Ośrodkiem Kultury i Biblioteką Publiczną, nagrodą za ostatnie miesiące wolontariackiej pracy, której jak zwykle nie brakowało. Mamy nadzieję, że tą dawką pozytywnej energii choć trochę udało nam się podładować przysłowiowe baterie naszych nieocenionych wolontariuszy.


Skip to content