Zapraszamy do udziału w Grze Miejskiej

plakat_na_stroneSerdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Gry Miejskiej, której tematem przewodnim będzie tym razem Kosmos i skrywające go tajemnice. Podobnie jak w ubiegłych latach do udziału zapraszamy 3-4 osobowe grupy młodzieży w wieku od 12 lat. Nowością tegorocznej  gry jest możliwość zgłoszenia się do gry rodzinnej, w której udział mogą brać rodzice (opiekunowie) z dziećmi.

Zabawa ma charakter gry terenowej. Przystępujący do gry zespół otrzymuje na starcie mapę z trasą gry oraz zestaw zadań do wykonania. Zadaniem drużyny jest dotarcie do każdego punktu na trasie wędrówki przez miasto oraz rozwiązanie jak największej ilości zadań, za które przyznawane są punkty. Zwycięża zespół, który zdobędzie największą ilość punktów i dotrze do wszystkich zaplanowanych miejsc.

Kosmiczna Gra Miejska odbędzie się w sobotę 15 października, a jej rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 10:00 w parku przy ul. 1 maja (przed dworcem kolejowym). Zapisy do gry prowadzone są w Bibliotece Publicznej oraz w Gimnazjum nr 1 u Pana Sebastiana Grajaszka do 13 października. Ilość drużyn ograniczona.