Klub Młodzieżowy

Klub Młodzieżowy dołączył do akcji „BohaterON”

Powstanie Warszawskie zapisało się na kartach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. Było uosobieniem kluczowych wartości, takich jak patriotyzm, wolność czy determinacja w przeciwstawianiu się wrogom.

Wolontariusze Klubu Młodzieżowego, włączając się do ogólnopolskiej akcji BohaterON, w symboliczny, prosty, ale też ważny sposób, okazali Powstańcom wdzięczność i szacunek, na które żyjący jeszcze przedstawiciele nieodległej historii w pełni zasługują. Kartki pocztowe z ciepłymi słowami, będące przede wszystkim wyrazem pamięci, poprzez wrocławską Fundację Sensoria powędrują do konkretnych uczestników powstania.

„BohaterON – włącz historię!” to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju. Gorąco zachęcamy mieszkańców Jaworzyny Śląskiej do przyłączenia się do akcji. Więcej szczegółów i miejsca dystrybucji kartek można odnaleźć na stronie: httpss://bohateron.pl/wyslij-kartke/. Czas na wysyłanie kartek upływa 2 października.

Skip to content