Aktualności

XXIV Edycja Konkursu Wielkanocnego

Jak co roku w okresie przygotowań do Wielkanocy pragniemy zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji wielkanocnych konkursów plastycznych. Tradycyjnie proponujemy konkurs na plamę wielkanocną, który również i tym razem przeznaczony będzie wyłącznie dla grup, a także, podobnie jak w latach ubiegłych – konkurs na tradycyjną wielkanocną pisankę. W tym roku zapraszamy także do wykonania wielkanocnych kartek okolicznościowych.

Do udziału w konkursie zachęcamy nie tylko dzieci i młodzież szkolną, ale także dorosłych mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska. Prace plastyczne wraz z wypełnionymi kartami zgłoszenia (do pobrania poniżej) należy dostarczać do sekretariatu SOKiBP w Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Wolności 23 b) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30 (w czwartki do godziny 15:00). Termin nadsyłania prac plastycznych upływa 27 marca 2023 r.

Pisanka autorstwa Mai Poniewskiej – laureatki zeszłorocznej edycji konkursu

Lista laureatów nagrodzonych w konkursie zostanie podana do publicznej informacji na naszej stronie internetowej, a wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 2 kwietnia 2023 r. podczas Jarmarku Wielkanocnego (informacja dotycząca godziny rozdania nagród zostanie podana w późniejszym terminie).

Zapraszamy do zaznajomienia się z regulaminem konkursu:

Regulamin – Konkursy Wielkanocne 2023

karty zgłoszeń (pdf)

Skip to content