Aktualności

Konkursy Bożonarodzeniowe – zapraszamy do udziału!

Tradycyjnie, w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska do wzięcia udziału w Bożonarodzeniowych Konkursach Plastycznych.

Podtrzymując okołoświąteczne tradycje, ale jednocześnie idąc z duchem czasu, proponujemy podczas tegorocznej edycji konkursu trzy tematy prac: kartkę świąteczną, szopkę bożonarodzeniową oraz eko-ozdobę choinkową wykonaną z naturalnych, biodegradowalnych materiałów.

Do konkursowych zmagań jak zwykle zapraszamy także dorosłych i oczekujemy na piękne i pomysłowe prace. Na laureatów konkursu czekają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez SOKiBP. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu (poniżej).

Prace plastyczne wraz załączonymi kartami zgłoszenia (do pobrania poniżej) należy dostarczyć do sekretariatu SOKiBP w Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Wolności 23 b) do 12 grudnia br. Po rozstrzygnięciu konkursów będzie istniała możliwość odebrania zgłoszonych prac.

Regulamin Konkursów Bożonarodzeniowych (pdf)

Karta zgłoszenia

Skip to content