Piknik Rodzinny Jaworzyńskiej Pozytywki

Kiedy:
maj 25, 2024@1:00 pm – 7:00 pm
2024-05-25T13:00:00+02:00
2024-05-25T19:00:00+02:00
Gdzie:
Stadion Miejski
ul. Sportowa 1
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Stowarzyszenie Jaworzyńska Pozytywka

25 maja razem ze Stowarzyszeniem Jaworzyńska Pozytywka zapraszamy na charytatywny Piknik Rodzinny w Jaworzynie Śląskiej. Tegoroczna, czwarta już edycja imprezy odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej.

Podobnie jak w ubiegłych latach piknik będzie prawdziwą gratką dla fanów militarystyki i służb mundurowych. „Jaworzyńska Pozytywka” zaprosiła do udziału przyjaciół i organizacje, które zechciały wesprzeć akcję charytatywną. Podczas imprezy będzie można obejrzeć dorobek grup rekonstrukcyjnych, organizacji zrzeszających weteranów wojskowych oraz służb specjalnych i mundurowych. Jednym słowem jak co roku, będzie bardzo dużo sprzętu wojskowego, żołnierzy i dodatkowych niespodzianek. Organizatorzy zapewniają, że nikt tego dnia nie będzie się nudził. 

Tradycyjnie dochód z imprezy zasili kolejną zbiórkę publiczną Stowarzyszenia Zwykłego Jaworzyńska Pozytywka –  2024/1469/OR.

W tegorocznych planach Pozytywki jest wsparcie:

  •  podopiecznych Stowarzyszenia w ich leczeniu i rehabilitacji,
  • dzieci i seniorów z terenu Gminy Jaworzyna Śląska, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej – przygotowanie wyprawek szkolnych i paczek bożonarodzeniowych,
  • Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych we Wrocławiu – zakup sprzętu medycznego i odwiedziny małych pacjentów w towarzystwie Świętego Mikołaja.

 

 

Skip to content