Spotkanie integracyjne w nowym gronie

Wspaniała zabawa i doskonała integracja z dozą dobrego humoru. Tak było 17 września podczas spotkania Klubu Młodzieżowego. Na zaproszenie wolontariuszy na to niecodzienne zebranie przybyły także te młode osoby, które są zainteresowane pracą w wolontariacie. Zarówno dobra frekwencja na spotkaniu, jak i świetna atmosfera, wskazują na to, że Klub Młodzieżowy czeka prężny rozwój i zasilenie w postaci pełnych zapału, nowych wolontariuszy.

Serdecznie dziękujemy nieocenionym prowadzącym czyli gościnnie Pani Marzenie Olszewskiej oraz opiekunce Klubu Młodzieżowego  Agacie Mikołajczyk za dostarczenie wszystkim uczestnikom spotkania mnóstwa pozytywnej energii i sporej dawki śmiechu.

Przypominamy, że kolejne zebranie Klubu Młodzieżowego odbędzie się już w następny czwartek 26 września. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy ukończyli 12 r.ż. i ostatecznie decydują się na współpracę z Klubem Młodzieżowym w tym roku. Na zebraniu będą rozdawane umowy, do których zawarcia niezbędna jest zgoda rodziców. Zebranie odbędzie się o godzinie 17:30 w Hali sportowo-widowiskowej przy ul. Świdnickiej.

Skip to content