Powitanie wiosny

17 marca 2017 r. na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej Klub Młodzieżowy wspólnie z uczestnikami konkursu na najpiękniejszą Marzannę organizowanym przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną, przywitali wiosnę. Mimo nadciągających chmur straszących deszczem, wolontariuszom Klubu Młodzieżowego udało się podgrzać atmosferę. Przygotowane przez młodzież zabawy i konkursy dla dzieci rozbudziły wśród uczestników imprezy wiosenny nastrój. Oprócz szeregu zabawnych konkurencji i rozgrzewających tańców z Pszczółką i Misiem, na wszystkich uczestników imprezy czekał ciepły poczęstunek w postaci pieczonych kiełbasek.

Po zabawach przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu „Marzanna 2017″. W tym roku do udziału w konkursie zgłoszono aż 23 prace. Tradycyjnie konkurs rozstrzygnęli wolontariusze Klubu Młodzieżowego. W kategorii indywidualnej nagrody otrzymali: Jan Makówka oraz Oliwia Kutyła. W kategorii grupowej postanowiono przyznać I miejsce ex aequo –  grupie  dziewcząt: Annie-Marii Michalskiej, Wiktorii Nalichowskiej, Kindze Wardach, Hannie Pałeczce oraz Hannie i Zofii Sułek, a także grupie chłopców: Jakubowi Kłobuckiemu oraz Mateuszowi i Michałowi Mielnik. II miejsce powędrowało do Grupy „Tygryski” z Przedszkola w Jaworzynie Śląskiej. W tej kategorii wyróżniono również: Grupę „Kangurki” z Przedszkola w Jaworzynie Śląskiej, klasę 2″c” ze Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej oraz Antoniego i Juliana Seremet.

Każdy z uczestników konkursu został nagrodzony pamiątkowym dyplomem oraz  słodkim upominkiem. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy na wspólne witanie wiosny za rok.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z „Powitania wiosny”