Klub Młodzieżowy zaprasza

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza młodzież, która w ramach wolontariatu chce włączyć się do współpracy i działania na rzecz innych, na spotkania Klubu Młodzieżowego.

Praca Klubu Młodzieżowego nabiera rozpędu i jest to najlepszy czas do przyłączenia się do grona wolontariuszy. W czwartek, 28 lutego o godzinie 17.30 w Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie organizacyjne, podczas którego zostanie przygotowany plan działania klubu na najbliższy czas oraz harmonogram spotkań, szkoleń i wycieczek integracyjnych dla jego członków. Zapraszamy zatem każdego, kto czuje w sobie ducha wolontariatu na to spotkanie – opiekunowie KM chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Klub Młodzieżowy odbywa regularne spotkania na których uczestnicy mają możliwość rozwijać swoje umiejętności i dzielić się doświadczeniem z innymi. Działania Klubu mają charakter charytatywny i otwarty. Obejmują wspieranie wydarzeń kulturalnych, działań na rzecz lokalnej społeczności oraz współpracę z instytucjami z całego Dolnego Śląska. Dotychczasową pracę wolontariuszy Klubu Młodzieżowego można podejrzeć na profilu pod adresem: https://www.facebook.com/kmjaworzyna/

Zapraszamy 28 lutego na godzinę 17.30 do Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej. Kolejne terminy spotkań to 14 marca i 28 marca.

Skip to content