Aktualności

Zapraszamy wystawców na Jarmark Wielkanocny

Ruszyły przygotowania do Jarmarku Wielkanocnego w Jaworzynie Ślaskiej!

Impreza odbędzie się w sobotę 23 marca 2024 r. w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a w Jaworzynie Śląskiej. Zapraszamy do udziału w imprezie lokalnych producentów, osoby fizyczne, stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich.
Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej prowadzi nabór wystawców zainteresowanych stworzeniem stoisk gastronomicznych, handlowych i strefy z rękodziełem, które będą nawiązywać do wielkanocnego klimatu. Organizatorzy zapraszają do udziału w jarmarku regionalne firmy jak i osoby prywatne. Za miejsce na hali nie będzie pobierana opłata. O wyborze stoisk decyduje organizator.

Osoby zainteresowane powinny kontaktować się telefonicznie pod numerem 504 088 676 lub mailowo pod adresem imprezy@sokibp.pl. W wiadomości e-mail należy podać zakres asortymentu lub oferowanych wyrobów, a także wymogów technicznych potrzebnych do wystawienia stoiska, w tym powierzchni stoiska.
W trakcie Jarmarku będzie można obejrzeć występy artystyczne, odbędzie się także uroczystość wręczenia nagród w wielkanocnych konkursach plastycznych. Przygotowujemy specjalne atrakcje dla najmłodszych oraz dorosłych.

Skip to content