Zapraszamy na zajęcia popołudniowe do SOKiBP

zajeciaWraz z końcem wakacji Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej wznawia prowadzenie zajęć popołudniowych. Od początku września kontynuowane są zajęcia z nauki języka angielskiego dla dorosłych i zajęcia taneczno-ruchowe dla seniorów. Najmłodszych zapraszamy na zajęcia z nauki tańca nowoczesnego i aktywnego udziału w życiu zespołu tanecznego „Fart”.

Zainteresowanych nauką gry na instrumentach (odpłatne) zapraszamy na zabrania organizacyjne. 10 września o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie dla chcących uczęszczać na indywidualne lekcje nauki gry na pianinie, natomiast 12 września o 16:00 w sprawie indywidualnej nauki gry na gitarze.

dni_jaworzyny_2013-1-2Zajęcia sekcji plastycznej będą odbywać się w środy, natomiast sekcja origami rozpocznie swoją działalność 19 września br. Warsztaty wokalne (nauka śpiewu) z Panem Mirosławem Jabłońskim rozpoczną się 12 września o godzinie 17:00.

Przypominamy także o naborze do nowo tworzonego zespołu ludowego (zebranie 2 września 2013 r. o godz. 16:00) oraz naborze do grupy rekonstrukcji historycznej – Roty Świętej Barbary.

Próby zespołów muzycznych, korzystających z pomieszczeń SOKiBP odbywają się na podstawie osobnego planu.

Wstępny harmonogram zajęć znajduje się pod tym adresem i będzie na bieżąco aktualizowany w przypadku jakichkolwiek zmian. Także w powyższym miejscu ukażą się informacje na temat pozostałych zajęć, które rozpoczniemy w nowym sezonie. Informacji na temat udziału w zajęciach udzielają instruktorzy oraz Sekretariat SOKiBP – tel. 74 8584136.

 

Skip to content