Zapraszamy na popołudniowe zajęcia do SOKiBP

Miło jest nam poinformować, że od połowy września wznawiamy działalność ośrodka kultury w zakresie dotychczasowych zajęć sekcji, klubów i kół zainteresowań oraz spotkań w ramach projektów prowadzonych przez SOKiBP. Zajęcia będą odbywały się w nowym Centrum Aktywności Kulturalnej i Społecznej przy ul. Wolności 23 b w Jaworzynie Śląskiej oraz w budynku przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej, a także w przypadku zajęć tanecznych – w Hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15 a.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym podczas organizacji zajęć w SOKiBP będą obowiązywały zasady, które wiążą się z koniecznością spełnienia aktualnych wymagań oraz zapewnienia dzieciom, rodzicom i pracownikom bezpiecznych i przyjaznych warunków przebywania w obiektach SOKiBP. Wraz z wdrożonymi procedurami bezpieczeństwa zmianom ulega forma zapisów na zajęcia oraz liczba uczestników dla poszczególnych sekcji.

TERMINY ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ

  • Trwają: Zespół ludowy „Jaworzynianie”
  • Formacja taneczna „Fart” – 3 września  2020 r., godz. 16:00 Sala sportowo-edukacyjna, ul. Wolności 15a
  • Nauka gry na pianinie – zebranie organizacyjne 29 września 2020 r., godz. 16:30, ul. Sportowa 1, sala konferencyjna
  • Nauka gry na gitarze, sekcja wokalna, origami, kącik gier planszowych, sekcja plastyczna – druga połowa września
  • Aerobic – październik 2020 r.

OPŁATY

Udział w większości zajęć organizowanych przez SOKiBP jest nieodpłatny. Poniżej cennik zajęć odpłatnych.

  • Indywidualna nauka gry na instrumentach (gitara, keyboard, akordeon, pianino) – 150 zł miesięcznie.
  • Sensoplastyka – 20 zł za (zajęcia organizowane periodycznie).
  • Aerobic – 5 zł za pojedyncze zajęcia, wstęp na podstawie wykupionego karnetu miesięcznego.

Odpłatności za zajęcia można regulować w kasie SOKiBP (Biblioteka Publiczna, ul. Wolności 2a/01, Jaworzyna Śląska) w godzinach jej otwarcia, bądź przelewem na konto bankowe SOKiBP w Santander Bank Polska S.A. nr 42 1090 2369 0000 0006 0201 8514, w terminach określonych w Regulaminie zajęć. W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko uczęszczającego oraz nazwę zajęć.

REGULAMINY

Przed zapisaniem dziecka na zajęcia w SOKiBP rodzic/opiekun prawny dziecka powinien zaznajomić się z Regulaminem zajęć SOKiBP oraz z Procedurami zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania SOKiBP w Jaworzynie Śl. w trakcie pandemii COVID-19.

TELEFONICZNA REZERWACJA

Ze względu na mocno ograniczoną ilość miejsc na poszczególnych sekcjach, prosimy o kontakt telefoniczny z Sekretariatem SOKiBP w celu zapisania dziecka na zajęcia i rezerwacji miejsca. Rezerwacja telefoniczna dotyczy zarówno zajęć odbywających się w grupach, jak i indywidualnych.

Sekretariat SOKiBP czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00

NIEZBĘDNE DOKUMENTY

Niezbędnym warunkiem uczestnictwa dziecka w zajęciach jest wypełnienie Oświadczenia o stanie zdrowia dziecka oraz Karta zgłoszenia uczestnika niepełnoletniego, które należy dostarczyć na pierwsze zajęcia z danej sekcji i przekazać instruktorowi. Wydrukowane formularze będą także dostępne do wypełnienia na miejscu – tuż przed rozpoczęciem pierwszych zajęć.