Aktualności

Zapraszamy na Bieg Niepodległości

W Narodowe Święto Niepodległości Gmina Jaworzyna Śląska oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Biegu Niepodległości, który wystartuje 11 listopada 2022 r. o godzinie 14:00. W tym roku trasa Biegu Niepodległości będzie wiodła ścieżkami rekreacyjnymi wokół Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej, a dla najmłodszych grup wiekowych na terenie samego Stadionu Miejskiego. Biuro wyścigu oraz start także będą zlokalizowane na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 1.

Zapisy do udziału w biegu odbywać się będą osobiście w godzinach od 12:00 do 13:40, w dniu imprezy, w biurze biegu na terenie Stadionu Miejskiego. Każdy zawodnik oraz opiekunowie prawni zawodników niepełnoletnich, są zobowiązani do wypełnienia oświadczenia w dniu imprezy (dostępne na miejscu lub do druku poniżej). Na pierwsze 120 osób, które zapiszą się do biegu, czekają pamiątkowe koszulki.

Biegi odbędą się w trzech kategoriach, na różnych dystansach:
I kategoria – dzieci urodzone do 7 lat– dystans 200 metrów,
II kategoria – dzieci i młodzież 7-12 lat – dystans 400 metrów,
III kategoria – 13 lat i starsi – dystans ok. 1500 metrów.

Wśród zawodników startujących w wyścigu rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez Gminę Jaworzyna Śląska. Zapraszamy do wspólnego, sportowego świętowania odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Szczegółowe informacje dostępne w Regulaminie Biegu (do pobrania poniżej):

Regulamin „Biegu Niepodległości”

Oświadczenie dla pełnoletniego uczestnika biegu

Oświadczenie rodzica dla niepełnoletniego uczestnika biegu

Skip to content