Aktualności

Zapraszamy dzieci na kolejne zajęcia „Powerkids”

Zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu Powerkids oraz warsztaty „Twórczość w uważności”, które odbędą się w piątek 1 kwietnia.

Powerkids to zajęcia ogólnorozwojowe, które łączą w sobie elementy ruchu poprzez jogę, zabawy sportowe i taneczne oraz elementy mindfulness czyli trening uważności i oddechu.
Celem jest budowanie prawidłowej postawy ciała i zdrowych  nawyków, poprawa koordynacji i sprawności ruchowej oraz  poprawa koncentracji i skupienia, lepsze radzenie sobie ze stresem i trudnymi emocjami, budowanie pewności siebie.
Dopełnieniem zajęć jest warsztat „Twórczość w uważności”, podczas którego dzieci wykonują różnego rodzaju ciekawe projekty plastyczne ćwicząc swoją wyobraźnię, skupienie, cierpliwość i kreatywność.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż i trwają 2,5 godziny, a poprowadzi je „Maginka Monika” czyli Monika Rosińska – nauczycielka jogi dla dzieci, animatorka czasu wolnego i nauczycielka tańca, która poprzez zajęcia z dziećmi pragnie propagować jogę, ruch i zdrowy styl życia wśród najmłodszych.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z jogą w piątek 1 kwietnia 2022 r. do sali konferencyjnej na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej (ul. Sportowa 1). Zajęcia odbywają się w godzinach 16:30 – 19:00. Tematem warsztatów będzie samodzielne wykonywanie instrumentów muzycznych.

Koszt udziału w jednorazowych, dwuipółgodzinnych zajęciach Powerkids połączonych z warsztatami „Twórczość w uważności” to 50 zł od dziecka. Obowiązują zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na zajęcia obowiązują zapisy. W celu zapisania dziecka na zajęcia prosimy o kontakt z sekretariatem SOKiBP pod numerem 504 088 676.

Skip to content