Aktualności

Zapraszamy dzieci na Ferie z SOKiBP

Zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia nadchodzących ferii zimowych razem z SOKiBP.

10 – 14 lutego 2020 r. – Zajęcia tematyczne

Podczas pierwszego tygodnia ferii zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat (ukończone) na zajęcia tematyczne, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 (mały budynek szkoły) w godzinach od 9:00 do 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy polegają na wypełnieniu przez rodziców bądź opiekunów prawnych formularza zgłoszeniowego, a można ich dokonywać od 27 stycznia br. w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, w godzinach jej otwarcia (formularze do pobrania poniżej). Koszt udziału (od poniedziałku do piątku) to 50 zł / dziecko. W cenę wliczone jest drugie śniadanie i ciepły napój na każdych zajęciach oraz warsztaty kukiełkowe i organizowane w pierwszym tygodniu ferii spektakle dla dzieci („Gapciowatość” i „Calineczka”).

10 lutego 2020 r. godz 12:00 Spektakl „Gapciowatość”

Zapraszamy na spotkanie z Klaunem Jejku, czyli spektakl pod tytułem „Gapciowatość”, który rozśmieszy wszystkich do łez. Zabawne show w wykonaniu Klauna Jejku to przedstawienie oparte na pantominie, komedii i sztuce cyrkowej. Wstęp płatny 5 zł /os (przed spektaklem).

12 lutego 2020 r. godz. 12:00 Spektakl „Calineczka”

Zapraszamy na spotkanie z baśnią Hansa Christiana Andersena – spektakl kukiełkowy w wykonaniu Teatru Złota Kaczka, prowadzonego przez Grzegorza Kmiecia, absolwenta Wydziału Lalkarskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Wstęp płatny 5 zł /os (przed spektaklem).

W drugim tygodniu zaprosimy najmłodszych mieszkańców naszej gminy na wycieczki.

17 lutego 2020 r. Wyjazd do Cinema Fun w Świdnicy

Zapraszamy na warsztaty z pieczenia muffinek, robienia mydełek oraz oczywiście do świetnej zabawy w świdnickim centrum rozrywki dla najmłodszych. SOKiBP zapewnia opiekunów, transport oraz ubezpieczenie. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Opłata 40 zł.

20 lutego 2020 r. Wyjazd do „Zamkowej krainy baśni i legend”

Zapraszamy do zapoznania się z nową, zimową ofertą Zamku „Książ” – zwiedzanie połączone z zajęciami edukacyjnymi. Dzieci wezmą udział w lekcji zatytułowanej „Zimowa Kraina”, a towarzyszką ich zamkowej podróży w czasie będzie księżna, z którą będą rozwiązywać gry i zagadki na trasie zwiedzania. SOKiBP zapewnia opiekunów, transport oraz ubezpieczenie. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Opłata 40 zł.

Do pobrania:

Formularz udziału niepełnoletniego w zajęciach (pdf)

Formularz udziału w wycieczkach (pdf)

Aby zapisać dziecko (podopiecznego) na zajęcia bądź wycieczkę należy wypełnić i dostarczyć podpisane przez rodzica/opiekuna prawnego formularze do Biblioteki Publicznej, ul. Wolności 2a/01 w Jaworzynie Śląskiej, w godzinach jej pracy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na zajęcia oraz wycieczki ruszają 27 stycznia br.

Skip to content