Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie

Tradycyjna czy nowoczesna? Żywa czy sztuczna? Minimalistyczna czy „na bogato”? Jednobarwna czy może wielokolorowa? Jaka jest Państwa tegoroczna choinka? Z  której jesteście najbardziej dumni? Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie „Moja choinka” odbywającym się na naszym profilu Facebook.

Fotografię swojej choinki należy umieścić pod oznaczonym postem w formie komentarza w serwisie społecznościowym Facebook. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w akcji rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Wspieramy lokalny biznes w tym trudnym dla wszystkich okresie, dlatego nagrodami będą vouchery i talony do wykorzystania u przedsiębiorców z branży gastronomicznej i „beauty” z Gminy Jaworzyna Śląska. Przewidujemy też specjalne nagrody dla autorów najpopularniejszych choinek.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi zasadami udziału w konkursie:

  1. W okresie od 23 grudnia 2020 do 3 stycznia 2021 r. zrób zdjęcie swojej choinki.
  2. Głównym elementem fotografii, pełniącym pierwszoplanową rolę na zdjęciu powinno być, przystrojone przez autora fotografii świąteczne drzewko – choinka.
  3. Wykonaną fotografię należy umieścić w formie komentarza pod postem oznaczonym „Moja choinka – konkurs” zamieszczonym w dniu 23 grudnia 2020 r. na profilu Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, znajdującym się pod adresem: facebook.com/sokibp
  4. Komentarz powinien posiadać ustawienia widoczności jako „publiczny”. Komentarze z fotografią, które będą posiadać ustawienia prywatności uniemożliwiające wyświetlenie ich przez administratora profilu SOKiBP nie wezmą udziału w losowaniu nagród.
  5. Poprzez umieszczenie fotografii pod oznaczonym postem osoba pełnoletnia w imieniu własnym lub jako opiekun prawny niepełnoletniego wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z dystrybucją nagród rzeczowych dla uczestników konkursu „Moja choinka”.
  6. Fotografie można umieszczać do 3 stycznia 2021 r., do godziny 16:00. Fotografie umieszczone po tym czasie nie wezmą udziału w dystrybucji nagród.
  7. W dniu 4 stycznia 2021 r. organizator przeprowadzi losowanie nagród wśród osób, które wzięły udział w konkursie, zgodnie z wytycznymi organizatora. Losowanie odbędzie się w formie transmisji live, na profilu SOKiBP i rozpocznie się o godzinie 12:00.
  8. Dodatkowe trzy nagrody zostaną przyznane dla uczestników, których fotografie zbiorą do 3 stycznia 2021 r., do godz. 16:00 najwięcej interakcji w serwisie Facebook, na profilu SOKiBP (polubienia, udostępnienia, itd.). Ze względu na indywidualne ustawienia prywatności użytkowników serwisu Facebook liczą się wyłącznie interakcje widoczne przez administratora profilu SOKiBP.
  9. Forma i termin odbioru nagród zostaną ustalone indywidualnie, po losowaniu nagród.

Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy i świętowania Bożego Narodzenia z SOKiBP.

Skip to content