Zapraszamy do udziału w konkursie „Rodzinne Kolędowanie”

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i chociaż tym razem musimy zrezygnować z wielu przedsięwzięć i wydarzeń, jakie co roku staramy się dla Państwa przygotować w przedświątecznym czasie, to tegoroczne święta nie mogą się przecież obyć bez swojej niepowtarzalnej świątecznej atmosfery. A cóż potrafi skuteczniej wprowadzić w domu bożonarodzeniowy nastrój jak nie muzyka, kolęda i śpiew?

Serdecznie zapraszamy wszystkie muzykujące i śpiewające rodziny z Gminy Jaworzyna Śląska do udziału w konkursie kolęd i pastorałek „Rodzinne Kolędowanie”. Pragniemy w ten sposób ochronić i pielęgnować tę piękną tradycję, jaką jest wspólne rodzinne kolędowanie, stanowiące doskonałą okazję do wzmocnienia poczucia wzajemnych więzi rodzinnych. Dlatego też uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby ze sobą spokrewnione (np. mama, tata, babcia, dziadek, ciocia, wujek, dzieci, kuzyni) bez ograniczeń wiekowych. Podobnie jak inne konkursy organizowane przez SOKiBP w trakcie epidemii, tak i ten, odbędzie się w formule on-line. Zadaniem uczestników jest nagranie filmu z prezentacją wybranej kolędy lub pastorałki, a następnie przesłanie go na adres mailowy imprezy@sokibp.pl wraz z niezbędnymi danymi (o których mowa w regulaminie). Na muzyczne nagrania wideo czekamy do 27 grudnia 2020 r.

Na laureatów konkursu czekają nagrody w postaci talonów do wykorzystania u lokalnych przedsiębiorców z branży gastronomicznej prowadzących działalność na terenie Jaworzyny Śląskiej. W ten sposób pragniemy wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, zmagających się ze skutkami obostrzeń wprowadzonych w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju. Uwaga! Spośród wszystkich uczestników konkursu wylosujemy także jedną nagrodę – niespodziankę w postaci sprzętu RTV-AGD.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym poniżej:

Regulamin „Rodzinne Kolędowanie”

Skip to content