Zapraszamy do udziału w Konkursach Bożonarodzeniowych

Tradycyjnie, w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska do wzięcia udziału w Bożonarodzeniowych Konkursach Plastycznych. Świąteczny konkurs co roku cieszy się dużą popularnością; nawet w roku ubiegłym, kiedy został przeprowadzony w formie cyfrowej, napłynęło do nas wiele fotografii prezentujących bożonarodzeniowe dzieła. Podczas tegorocznej edycji konkursu, pragniemy podtrzymać okołoświąteczne tradycje i zaproponować następujące tematy prac: kartka bożonarodzeniowa, stroik świąteczny oraz szopka bożonarodzeniowa.

Do konkursowych zmagań jak zwykle zapraszamy także dorosłych i oczekujemy na piękne i pomysłowe prace. Na laureatów konkursu czekają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez SOKiBP. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu (poniżej).

Prace plastyczne wraz załączonymi kartami zgłoszenia należy dostarczyć do sekretariatu SOKiBP w Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Wolności 23 b) do 14 grudnia br. Po rozstrzygnięciu konkursów będzie istniała możliwość odebrania zgłoszonych prac.

Regulamin Konkursów Bożonarodzeniowych

Karta zgłoszenia

Prace laureatów edycji konkursu w 2019 r.

Skip to content