Zapraszamy do udziału w Gminnym Festiwalu Piosenki Rozbrykanej

Serdecznie zapraszamy lokalne talenty do wzięcia udziału w „Gminnym Festiwalu Piosenki Rozbrykanej”, przeznaczonym dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Jaworzyna Śląska. Przegląd został stworzony zarówno z myślą o zespołach wokalnych, jak i solistach w poszczególnych kategoriach wiekowych objętych regulaminem.

Uczestnicy zeszłorocznej edycji festiwalu

27 maja 2019 r. przewidziane jest przesłuchanie dla solistów, stanowiące I etap konkursu, które przeprowadzone zostanie w Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej. II etapem są przesłuchania wszystkich uczestników przeglądu, które odbędą się w dniach 28 maja i 29 maja 2019 r. O szczegółach dotyczących miejsca i godziny przesłuchania będziemy informować Państwa na naszej stronie internetowej na podstawie otrzymanej ilości zgłoszeń. Uroczysty Koncert Finałowy laureatów festiwalu oraz wręczenie nagród w poszczególnych kategoriach odbędzie się 8 czerwca 2019 r. podczas obchodów Dni Jaworzyny Śląskiej.

Zapraszamy do zaznajomienia się z załączonym regulaminem i prosimy o dostarczenie wypełnionych kart zgłoszeń uczestników przeglądu do sekretariatu SOKiBP (ul. Sportowa 1 w Jaworzynie Śląskiej) lub na adres mailowy: imprezy@sokibp.pl.

Termin zgłoszeń zarówno dla solistów, jak i zespołów wokalnych upływa 23 maja br.

Regulamin Festiwalu Piosenki Rozbrykanej

Karta zgłoszenia – soliści

Karta zgłoszenia – zespoły