Zagłosuj na „Jaworzynian” w plebiscycie Radia Wrocław

Zespół „Jaworzynianie”, działający przy Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej po raz kolejny wystartował w rywalizacji organizowanej przez Radio Wrocław, czyli do „Listy Ludowych Przebojów”. „Jaworzynianie” w zimowej edycji plebiscytu walczą o nagrodę, jaką jest bezpłatna sesja nagraniowa w Studiu Radia Wrocław oraz wydanie płyty CD.

Jaworzynianie z Jaworzyny Śląskiej

Jaworzynianie, po raz pierwszy występowali w plebiscycie w 2016 roku. Nasz zespół tym razem rywalizuje zarówno z debiutantami jak i z grupami z wieloletnią tradycją. Po 16 latach na listę powracają Olbrachtowiczanki z Olbrachtowic. Nieco krótszą przerwę miał zespół Borowianki z Przedborowej, który powraca po pięciu latach. W nowej odsłonie poznamy zespół dziecięcy Różyczki z Dobroszyc. Po raz pierwszy usłyszymy zespół Orlanie z Jutrosina.

Głosowanie jaworzynianie

Wszystko jednak zależy od ilości nadesłanych przez słuchaczy głosów. Aby zagłosować na „Jaworzynian” wystarczy wysłać SMS pod numer 72280 w jego treści wpisując RW KAPELA JAWORZYNIANIE (koszt wiadomości wynosi 2,46 zł). Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska do głosowania na „Jaworzynian”, tym bardziej, że obchodzą oni w tym roku 10-lecie działalności. Głos oddany na „Jaworzynian” będzie więc doskonałym i najlepszym prezentem dla naszych grających i śpiewających seniorów. Głosować można nieograniczoną ilość razy, a samo głosowanie potrwa do 15 marca.

Zapraszamy także oczywiście do słuchania audycji w Radiu Wrocław, emitowanej o poranku w każdą niedzielę.

Skip to content