XXI Konkurs Wielkanocny w formie cyfrowej

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego w kraju, zmuszeni byliśmy odwołać nasze konkursy wielkanocne w tradycyjnej formie. Niestety musieliśmy też zrezygnować z corocznego Jarmarku Wielkanocnego.

Pisanka nagrodzona podczas XV Edycji Konkursu Wielkanocnego

Aby podtrzymać jednak wieloletnią tradycję organizacji Konkursów Wielkanocnych, proponujemy jednak mieszkańcom Gminy Jaworzyna Śląska udział w nieco odmiennej formie konkursu. XXI Edycja Konkursu Wielkanocnego odbędzie się w formie cyfrowej. Zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną i pisankę tradycyjną. W obliczu niemożności fizycznego przekazania nam prac do oceny, zdecydowaliśmy się na zmianę polegającą na tym, że wykonane prace konkursowe mogą Państwo przekazać nam w formie cyfrowej. Kartkę wielkanocną lub pisankę należy sfotografować, a zdjęcia przesłać na nasz adres e-mail – imprezy@sokibp.pl.

Na Wasze prace czekamy do 5 kwietnia 2020 r., a do 8 kwietnia 2020 r. opublikujemy wyniki konkursu. Informacja o terminie, miejscu i sposobie wręczenia nagród zostanie opublikowana po zakończeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego.

Zapraszamy do zaznajomienia się z załączonym regulaminem:

Regulamin XXI Edycji Konkursu Wielkanocnego

Karty zgłoszenia (pdf)