XX Edycja Konkursu Wielkanocnego

Już po raz dwudziesty zapraszamy Państwa do udziału w naszych wielkanocnych konkursach plastycznych. Podążając tropem tradycyjności proponujemy w tegorocznej edycji nową kategorię konkursową – tradycyjną pisankę wielkanocną. Tym sposobem pragniemy zachęcić dzieci i młodzież do sięgnięcia po bardziej konwencjonalne sposoby wykonywania pisanek, a w dorosłych może nawet obudzić wspomnienia związane ze zdobieniem jajek na Wielkanoc. Tych, którzy preferują prace plastyczne z papieru czy styropianu, zachęcamy do wykonania ozdoby wielkanocnej lub palmy.

Praca nagrodzona w zeszłorocznym konkursie wielkanocnym autorstwa Julii Plizgi

Wręczenie nagród przyznanych w konkursach odbędzie się w trakcie Jarmarku Wielkanocnego, zaplanowanego na 14 kwietnia 2019 r. w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Jana Pawła II w Jaworzynie Śląskiej. Podczas imprezy będzie można również podziwiać wystawę nagrodzonych prac.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Sekretariatu SOKiBP (ul. Sportowa 1 w Jaworzynie Śląskiej) lub do Biblioteki Publicznej (Wolności 2a/01) w godzinach jej otwarcia. Do pracy konieczne jest załączenie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia (do pobrania poniżej).

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Regulamin Konkursu Wielkanocnego

karta zgłoszenia