XVII Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej

26 czerwca 2021 r. zapraszamy na tradycyjny, jaworzyński wyścig kolarstwa górskiego, czyli Grand Prix MTB Solidarności, który podobnie jak w roku ubiegłym dołączy do cyklu wyścigów odbywających się w ramach Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej. Będzie to siedemnasta edycja GPX Solidarności w Jaworzynie Śląskiej.

Plakat XVII GRAND PRIX MTB Solidarności

Lokalnymi organizatorami wyścigu są SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej, Gminny Ludowy Klub Sportowy w Jaworzynie Śląskiej oraz Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy ZPS „Karolina” Sp. z o. o. Organizatorem Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej, składającej się w tym roku z ośmiu wyścigów, jest LKKS Górnik Wałbrzych. W tym roku wyścig odbędzie się na terenach jaworzyńskiej żwirowni. Biuro zawodów, start oraz meta wyścigu zlokalizowane będą przy Restauracji Magnolia Rast, ul. Towarowa 8.

Zawodników z licencją obowiązują zapisy elektroniczne, natomiast amatorzy będą mogli zapisać się w dniu wyścigu, w biurze zawodów. Szczegóły na temat rejestracji do wyścigu znajdują się w załączonym regulaminie. Szczególnie gorąco zapraszamy najmłodszych adeptów kolarstwa. Mogą oni wystartować w specjalnych kategoriach: krasnoludki, krasnale, skrzaciątka i skrzaty. Dodatkowo, podczas imprezy organizatorzy będą prowadzić klasyfikację najlepszych zawodników z terenu Gminy Jaworzyna Śląska, którzy otrzymają dodatkowe nagrody rzeczowe.

Ze względu na obostrzenia sanitarne, liczba zawodników, którzy będą mogli wystartować w wyścigu jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów.

Więcej szczegółów organizacyjnych w regulaminie poniżej oraz na stronie LIgi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej ligamtb.pl

Do pobrania:

Regulamin Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej

Skip to content