Wyniki XXIII Edycji Konkursów Wielkanocnych

Z ogromną przyjemnością możemy poinformować Państwa o rozstrzygnięciu XXIII Edycji Konkursu Wielkanocnego. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, zaproponowaliśmy Państwu następujące kategorie: konkurs na plamę wielkanocną, który tym razem przeznaczony był wyłącznie dla grup, a także konkurs na tradycyjną pisankę oraz gaik. Jesteśmy pod wrażeniem poziomu prac, które z roku na rok coraz bardziej zachwycają estetyką i zaskakują technikami wykonania. Do tegorocznej edycji konkursu zostało zgłoszonych blisko 100 prac.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie, życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Informujemy, że wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się podczas Jarmarku Wielkanocnego w niedzielę 10 kwietnia w Hali sportowo-edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Świdnicka 15 a). Wręczenie nagród laureatom w kategorii szkoły podstawowej klas I-IV, klas V-VIII oraz szkół średnich i dorosłych odbędzie się około godz. 15:20, natomiast rozdanie nagród dzieciom w wieku przedszkolnym zaplanowane jest godzinę ok. 16:20.

Poniżej podajemy wyniki XXIII Edycji Konkursów Wielkanocnych:

TRADYCYJNA PISANKA

Kategoria przedszkole:

I MIEJSCE – Bartosz Krajewski, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Sabina Rainsz

II MIEJSCE – Wiktoria Smolińska, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Maria Tur

III MIEJSCE – Aleksandra Szychowska, SP Stary Jaworów, op. Urszula Soboczyńska

WYRÓŻNIENIA:

Jaśmina Partyka, 4 lata

Milena Tadrzak, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Sabina Rainsz

Jakub Majchrowicz, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Maria Tur

Agata Herbut, SP Stary Jaworów, op. Urszula Soboczyńska

Klaudia Muraszko, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Maria Tur

Urszula Opieka, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Katarzyna Ignatowicz, Lidia Czekiel

Kategoria szkoła podstawowa kl. I-IV:

I MIEJSCE – Julian Seremet, SP Pastuchów

II MIEJSCE – Aleksandra Cybulska, kl. II

III MIEJSCE – Antoni Bednarczyk

WYRÓŻNIENIA:

Bianka Błasiak, kl. IV, SP Stary Jaworów, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Hanna Polus

Michalina Góra

Zofia Kulba, kl. IV, SP Jaworzyna Śląska

Kacper Smutek, kl. I, SP Jaworzyna Śląska

Kategoria szkoła podstawowa kl. V-VIII:

I MIEJSCE – Maja Poniewska, SP Jaworzyna Śląska, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II MIEJSCE ex aequo – Ksawery Kaczmarek, kl. V, SP Stary Jaworów, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Mateusz Toboła, SP Stary Jaworów, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

III MIEJSCE – Roch Góra

WYRÓŻNIENIA:

Martyna Luber, kl. VI, SP Pastuchów, op. Dorota Czyczerska

Grzegorz Stemplewski, kl. VI, SP Jaworzyna Śląska, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Amelia Suwalska, SP Jaworzyna Śląska, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Oliwier Okarmus, kl. VII, SP Jaworzyna Śląska, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Kategoria szkoła średnia i dorośli:

WYRÓŻNIENIE – Agnieszka Seremet

GAIK:

Kategoria przedszkole:

I MIEJSCE – Natalia Soboczyńska, SP Stary Jaworów, op. Dominika Górska

WYRÓŻNIENIA:

Anna Żelazko

Jaśmina Partyka

Mikołaj Morze

Kategoria szkoła podstawowa kl. I-IV:

I MIEJSCE – Jagoda Sawko, kl. IV, SP Stary Jaworów, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II MIEJSCE – Michalina Góra

III MIEJSCE – Maria Kapuścińska, kl. IV, SP Jaworzyna Śląska

NAGRODA SPECJALNA – Karol Kubryński, kl. IV, SP Jaworzyna Śląska

Kategoria szkoła podstawowa kl. V-VIII:

NAGRODY RÓWNORZĘDNE:

Zofia Kapuścińska, SP Jaworzyna Śląska

Jakub Krawczyk, SP Stary Jaworów, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

PALMA:

Kategoria przedszkole:

I MIEJSCE – II Grupa Żłobkowa z Przedszkola w Jaworzynie Śląskiej, op. Joanna Prędecka, Joanna Kwarciak, Sabina Michalska

II MIEJSCE – Sowy, 3-latki, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Karolina Mirek

III MIEJSCE ex aequo  – Kubusie, 4-latki, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Karolina Ziaja, Agnieszka Seremet, Agnieszka Gałka

Supersmyki, SP Stary Jaworów, op. Urszula Soboczyńska

WYRÓŻNIENIA:

Maleństwa, 4-latki, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Lidia Czekiel

Kangurki, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Sabina Rainsz

Króliczki, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Maria Tur

Przyjaciele Kubusia, 3-latki, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Sylwia Szczepaniak

Kategoria szkoła podstawowa kl. I-IV:

WYRÓŻNIENIE – Miłosz Rak, Filip Karczmarz

Kategoria szkoła podstawowa kl. V-VIII:

I MIEJSCE – Świetlica środowiskowa w Witkowie, op. Monika Szwed–Olechowska

II MIEJSCE – Gracjan Kręcioch, Kornelia Pientarska

WYRÓŻNIENIE:

Emilia Podfigórna, Zuzanna Partyka, Emilia Zadka, Wiktoria Brózda, kl. VII, SP Stary Jaworów, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Skip to content