Wyniki konkursu plastycznego „Moja Jaworzyna Śląska”

plast_moja_jaworzynaMiło jest nam poinformować o rozstrzygnięciu konkursu plastycznego „Moja Jaworzyna Śląska”. 13 listopada 2013 roku jury w składzie: Pan Sylwester Bartczak – Dyrektor SOKiBP, Pani Aneta Czapracka-Sawko – Instruktor plastyki, Pani Ewa Prus – Bibliotekarz z Oddziału Dziecięcego SOKiBP oraz Pani Dagmara Wyłub -Starszy Bibliotekarz SOKiBP wyłonili laureatów konkursu. Spośród 73 prac, nadesłanych na konkurs, jury zdecydowało wyróżnić i nagrodzić następujących autorów:

Kategoria Przedszkole:

1 miejsce – Karol Dziadowiec, Przedszkole Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Urszula Stępińska
2 miejsce –  Aleksander Plizga, Przedszkole Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Elżbieta Kurnyta
Wyróżnienie – Tymoteusz Trzos, Przedszkole Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Urszula Stępińska
Wyróżnienie – Zofia Sułek, Przedszkole Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Marta Kruk
 

 Kategoria Szkoła Podstawowa, klasy I-III:

1 miejsce – Julia Plizga, klasa 1c, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Jolanta Mikołajczyk
2 miejsce – Mateusz Gołębiowski, klasa 1c, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Jolanta Mikołajczyk
3 miejsce, Marta Więcław, klasa 2b, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Małgorzata Sorbjan
Wyróżnienie – Natalia Zawadzka, klasa 3b, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Krystyna Pawelec
Wyróżnienie – Oliwia Kutyła, klasa 1c, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Jolanta Mikołajczyk
Wyróżnienie – Hanna Sionkowska, klasa 3b, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Krystyna Pawelec
Wyróżnienie – Aleksandra Rybka, klasa 2b, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Jolanta Mikołajczyk
 

Kategoria Szkoła Podstawowa, klasy IV-VI:

1 miejsce – Elżbieta Tądel, klasa 6, Szkoła Podstawowa Stary Jaworów, opiekun Pani Maria Okapiec
2 miejsce – Justyna Majborska, klasa 6b, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Ewa Miszkuro- Kulaszewska
3 miejsce – Jakub Pietrzak, 10 l, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Ewa Miszkuro- Kulaszewska
3 miejsce – Jolanta Król, klasa 5, Szkoła Podstawowa Stary Jaworów, opiekun Pani Maria Okapiec
Wyróżnienie – Wiktoria Brzezicka, klasa 6b, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Ewa Miszkuro- Kulaszewska
Wyróżnienie – Artur Pojasek, klasa 6, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Ewa Miszkuro- Kulaszewska
Wyróżnienie – Ewa Skąpska, klasa 5, Szkoła Podstawowa Stary Jaworów, opiekun Pani Maria Okapiec
Wyróżnienie – Michał Karpiński, klasa 6b, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Ewa Miszkuro- Kulaszewska
Wyróżnienie – Miłosz Kozycz, klasa 4a, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Ewa Miszkuro- Kulaszewska
Wyróżnienie – Sandra Sznabel, klasa 6a, Szkoła Podstawowa Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Ewa Miszkuro- Kulaszewska
 

 Kategoria Gimnazjum:

1 miejsce – Sylwia Kozakiewicz, klasa 3c, Gimnazjum Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Aneta Czapracka – Sawko
Wyróżnienie – Marta Kozieł,  Gimnazjum Jaworzyna Śląska, opiekun Aneta Czapracka – Sawko
Wyróżnienie – Alicja Bielińska, 15 l, Gimnazjum Jaworzyna Śląska, opiekun Pani Aneta Czapracka – Sawko
Wyróżnienie – Aleksandra Karpińska, klasa 3c, Gimnazjum Jaworzyna Śląska, opiekun Aneta Czapracka – Sawko
 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłane prace oraz opiekunom za przygotowanie dzieci i młodzieży do konkursu oraz gratulujemy laureatom. Informujemy, że uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w piątek, 22 listopada 2013 r. o godzinie 16:00 w sali numer 7 Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej. Nagrodzone prace będzie można oglądać od 18 listopada br. na wystawie w hallu na I piętrze SOKiBP.