Wyniki Konkursu Bożonarodzeniowego

_img4654Miło jest nam poinformować o rozstrzygnięciu Konkursu Bożonarodzeniowego na najpiękniejszą ozdobę choinkową oraz świąteczną kartkę pocztową. W tym roku po raz kolejny zaskoczyli nas Państwo zarówno wysokim poziomem artystycznym zgłoszonych prac, jak i ich ilością (86 kartek i 71 ozdób). Spośród wszystkich prac jury konkursu, złożone z pracowników SOKiBP, w poszczególnych kategoriach zdecydowało nagrodzić i wyróżnić aż 40 osób. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursów i zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród oraz otwarcie wystawy nagrodzonych prac, które to odbędą się 16 grudnia 2016 r. (piątek) o godzinie 15:00 w sali widowiskowej SOKiBP. Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom oraz instytucjom za udział w naszym konkursie.

LISTA LAUREATÓW KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO

                                        OZDOBA CHOINKOWA

KATEGORIA PRZEDSZKOLE

I miejsce – Jagoda Sawko, 5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Barbara Brylińska

II miejsce – Patrycja Drobniecka, kl. 0,  Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Joanna Kozłowska

Wyróżnienie:

Anna Paryl,  5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Urszula Stępińska

Michalina Góra, 4 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śl.

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III

I miejsce – Wiktoria Brózda, kl. II, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie

II miejsce – Julia Pleśniak, kl. III, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Krystyna Pawelec

III miejsce – Roch Góra, kl. II, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl.

Wyróżnienie:

Anna-Maria Michalska, kl. III, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Maria Rybka

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

I miejsce – Aleksandra Cichocka, kl. V, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II miejsce – Klaudia Siwarska, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl

III miejsce – Julia Plizga, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Wyróżnienie:

Oliwia Kutyła, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Aleksandra Żołnierek, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie

 

KATEGORIA GIMNAZJUM

I miejsce – Barbara Konieczna, kl. II Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

II miejsce – Justyna Mydlarska, kl. II Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

III miejsce – Justyna Majborska, kl. III, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

 

KATEGORIA DOROŚLI

Wyróżnienia równorzędne:

Anna Biliczak

Jadwiga Kafel

Sabina Michalska

Wiesława Wyłub

Anna Góra

 

Nagroda Dyrektora SOKiBP

Elżbieta Szymańska

 

                        BOŻONARODZENIOWA KARTKA POCZTOWA

KATEGORIA PRZEDSZKOLE

I miejsce – Aleksandra Byczko, 6 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Paulina Korzystka

II miejsce – Antoni Seremet, 6 lat, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Ewa Kaszubowska

Wyróżnienie:

Julia Malinowska, 6 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Paulina Korzystka

Amelia Podfigórna, 6 lat, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Urszula Soboczyńska

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III

I miejsce – Julia Dynowska, kl. I, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie

II miejsce – Emilia Sołtys Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl.- świetlica, op. Barbara Majborska

III miejsce – Anna-Maria Michalska, kl. III, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Maria Rybka

Wyróżnienie:

Oliwier Okarmus, kl. II, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Patrycja Pasternak

Kornelia Grandus, kl. II, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl.- świetlica, op. Barbara Majborska

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

I miejsce – Mateusz Koźlik, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II miejsce – Alicja Pawłowska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

III miejsce – Oliwia Kutyła, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Wyróżnienie:

Aleksandra Żołnierek, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie

 

KATEGORIA GIMNAZJUM

I miejsce – Justyna Majborska, kl.III, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

II miejsce – Justyna Mydlarska, kl. II, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

Wyróżnienie:

Paulina Słota, kl. II, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

 

KATEGORIA DOROŚLI

Nagrody równorzędne

Anna Góra

Sabina Michalska

Skip to content