Wyniki Konkursów Wielkanocnych

Z ogromną przyjemnością możemy poinformować Państwa o rozstrzygnięciu XXII Edycji Konkursu Wielkanocnego. W tym roku zaproponowaliśmy Państwu następujące kategorie: konkurs na plamę wielkanocną, który tym razem przeznaczony był wyłącznie dla grup, a także, podobnie jak w latach ubiegłych – konkurs na wielkanocną pisankę oraz gaik. Jesteśmy pod wrażeniem poziomu prac, które z roku na rok coraz bardziej zaskakują technikami wykonania i estetyką, cieszymy się także, że do łask powracają również tradycyjne metody zdobienia pisanek i wykonywania ozdób.

Odbiór nagród i prac

Informujemy, że nagrody, dyplomy oraz zgłoszone prace będzie można odbierać w Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej, ul. Wolności 23b, od wtorku 30 kwietnia, w godzinach od 8:00 do 15:00.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i radosnych Świąt Wielkanocnych.

Poniżej podajemy wyniki XXII Edycji Konkursów Wielkanocnych i przedstawiamy prace laureatów:

PISANKA WIELKANOCNA

Przedszkole

I MIEJSCE EX AEQUO

  • Nadia Karczmarz, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Maria Tur
  • oraz Wiktoria Smolińska, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Maria Tur

II MIEJSCE – Zuzanna Nadarzyńska, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Maria Tur

III MIEJSCE – Beniamin Pindel, 6 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Dominika Pańczyk

WYRÓŻNIENIA:

  • Kacper Barabasz, 5 lat SP Stary Jaworów, op. Joanna Wojciechowska
  • Julia Kańko, 6 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Dominika Pańczyk
  • Maja Białas, kl. O, SP w Starym Jaworowie
  • Wiktoria Krzyś
  • Agata Herbut, 4,5 roku, SP Stary Jaworów, op. Joanna Wojciechowska
  • Wojciech Murawski

Szkoła Podstawowa klasy I-IV

I MIEJSCE – Hanna Polus, kl. III, SP Jaworzyna Śląska, p. Katarzyna Lis

II MIEJSCE – Wioletta Mucha, kl. IV, SP w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

WYRÓŻNIENIA:

  • Bartosz Pawłowski, kl. IV, SP w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska
  • Zofia Wawrzynkowska
  • Szymon Madetko
  • Michalina Góra

Szkoła Podstawowa klasy V-VIII

WYRÓŻNIENIA:

  • Angelarana Almhrez, KL. VI, SP w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska
  • Jaśmina Olechowska, SP w Starym Jaworowie, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
  • Julia Plizga, SP w Jaworzynie Śląskiej
  • Roch Góra
  • Anastazja Kozendra, kl. VI a, SP Jaworzyna Śląska, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska,
  • Anna-Maria Michalska, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Dorośli

NAGRODY:

  • Elżbieta Madetko
  • Renata Dziubak

GAIK

Szkoła Podstawowa klasy I-IV

WYRÓŻNIENIA:

  • Julia Onyśko, kl. IV, SP Jaworzyna Śląska, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
  • Hanna Kaźmierczak
  • Michalina Góra
  • Mariusz Wincewicz, kl. IV, SP w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska
  • Patryk Wieczorek , kl. IV, SP w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

Szkoła Podstawowa klasy V-VIII

I MIEJSCE – Mateusz Toboła, kl. VI, SP Stary Jaworów, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

WYRÓŻNIENIA:

  • Roch Góra
  • Zofia Kapuścińska, SP w Jaworzynie Śląskiej
  • Anna-Maria Michalska, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
  • Hanna Pałeczka

PALMA

NAGRODA – Rodzina Cyranów (Zuzanna Cyran, Mateusz Cyran i Iza Cyran), op. Marianna Cyran

Przedszkole

I MIEJSCE  – Grupa „Kubusie”, 3-latki, Przedszkole Samorządowe „Chatka Puchatka” w Jaworzynie Ślaskiej, op. Agnieszka Gałka, Karolina Ziaja

WYRÓŻNIENIA:

  • Grupa „Tygryski”, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Katarzyna Ptak
  • Grupa „Maleństwa”, Przedszkole Samorządowe Chatka Puchatka w Jaworzynie Śląskiej, op. Katarzyna Ignatowicz
  • Grupa „Pszczółki”, 3-latki, Przedszkole Samorządowe „Chatka Puchatka” w Jaworzynie Śląskiej, op. Patrycja Smok
Skip to content