Wyniki Konkursów Bożonarodzeniowych

Miło jest nam poinformować o rozstrzygnięciu Bożonarodzeniowych Konkursów Plastycznych organizowanych przez SOKiBP. W tym roku powróciliśmy do tradycyjnych kategorii konkursowych i zaproponowaliśmy wykonanie bożonarodzeniowych kartek, świątecznych stroików oraz szopek. Ilość prac i zaangażowanie mieszkańców naszej gminy w tegoroczny konkurs zaskoczyło nas bardzo pozytywnie. Łącznie do konkursu zgłoszono blisko 130 prac, a uczestnicy – zarówno ci mali, jak i nieco starsi – zadziwili nas pomysłowością i estetyką w ich wykonaniu. Jury konkursu, w którego skład weszli pracownicy ośrodka kultury i biblioteki, postanowili przyznać w tym roku aż 57 nagród (miejsc i wyróżnień) w poszczególnych kategoriach konkursowych.

kartka autorstwa Nikoli Kunysz

Oto laureaci tegorocznych Konkursów Bożonarodzeniowych:

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

Kategoria szkoła podstawowa klasy I-IV:

NAGRODY RÓWNORZĘDNE

Szymon Smoter, kl. IV, SP Jaworzyna Śląska

Kacper Żuliński, kl. III, SP Pastuchów

Jaśmina Stępień, kl. III, SP Jaworzyna Śląska

Róża Stępień, kl. I, SP Jaworzyna Śląska

WYRÓŻNIENIE

Jakub Grajaszek, kl. I, SP Jaworzyna Śląska, op. Magdalena Grajaszek

Kategoria szkoła podstawowa klasy V-VIII:

NAGRODA

Barbara Tomczak, kl. V, SP Jaworzyna Śląska

WYRÓŻNIENIE

Patryk Wieczorek, kl. V, SP Pastuchów, op. Dorota Czyczerska

Kategoria szkoła średnia i dorośli:

NAGRODA

Anna Tomczak

STROIK ŚWIĄTECZNY

Kategoria przedszkole:

NAGRODY RÓWNORZĘDNE

Marcel Pitwor, kl. „O”, SP Stary Jaworów, op. Urszula Soboczyńska

Natalia Soboczyńska, 5 lat, SP Stary Jaworów

Kategoria szkoła podstawowa klasy I-IV:

I MIEJSCE ex aequo

Michalina Góra, kl. III, SP Jaworzyna Śląska

Jagoda Sawko, kl. IV, SP Stary Jaworów, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II MIEJSCE

Zofia Kulba, kl. IV, SP Jaworzyna Śląska

WYRÓŻNIENIA

Julia Soboczyńska, kl. III, SP Stary Jaworów

Oktawia Okarmus, kl. IV, op. Agata Parafianowicz

Julian Seremet, kl. II, SP Pastuchów

Kategoria szkoła podstawowa klasy V-VIII:

I MIEJSCE                 

Roch Góra, kl. VII,  SP Jaworzyna Śląska

II MIEJSCE

Gracjan Kręcioch, kl. VII, SP Jaworzyna Śląska

III MIEJSCE

Kornelia Buchowska, kl. VI, SP Jaworzyna Śląska

WYRÓŻNIENIA

Barbara Tomczak, kl. V, SP Jaworzyna Śląska

Amelia Suwalska, kl. V, SP Jaworzyna Śląska

Jakub Krawczyk, kl. V, SP Stary Jaworów

Kategoria szkoła średni i dorośli:

I MIEJSCE

Anna Tomczak

II MIEJSCE

Dorota Szczepańska

III MIEJSCE ex aequo

Agnieszka Seremet

Anna Młynarska

WYRÓŻNIENIE

Stefania Grajaszek

KARTKA BOŻONARODZENIOWA

Kategoria przedszkole:

I MIEJSCE

Nadia Karczmarz, 6 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Maria Tur

II MIEJSCE

Liliana Stępień, 4 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Katarzyna Ignatowicz

III MIEJSCE

Wiktor Klisiewicz, kl. 0, SP Stary Jaworów, op. Urszula Soboczyńska

WYRÓŻNIENIA

Bianka Łucyk, 5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Sabina Rainsz

Tymoteusz Lewandowski, 5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Sabina Rainsz

Natalia Włodarczyk, 4 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Karolina Ziaja

Teresa Górska, 6 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Maria Tur

Krzysztof Rainsz, 6 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Maria Tur

Antoni Kozłowski, kl. 0, SP Pastuchów, op. Ewa Kaszubowska

Aleksandra Nowacka, kl. 0, SP Stary Jaworów, op. Urszula Soboczyńska

Kategoria szkoła podstawowa klasy I-IV:

I MIEJSCE

Jaśmina Stępień, kl. III, SP Jaworzyna Śląska

II MIEJSCE

Maria Kapuścińska, kl. IV, SP Jaworzyna Śląska , op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

III MIEJSCE

Nikola Kunysz, kl. IV, SP Jaworzyna Śląska

WYRÓŻNIENIA

Igor Chryszczanowicz, kl. II, Sekcja origami SOKiBP, op. Dagmara Wyłub

Oliwia Prasał, kl. III, SP Pastuchów (świetlica szkolna), op. Urszula Giemza

Maja Cieniak, kl. II, SP Pastuchów (świetlica szkolna), op. Urszula Giemza

Michalina Góra, kl. III, SP Jaworzyna Śląska

Anna Szczepańska, kl. I, SP Jaworzyna Śląska

Antoni Seremet, kl. IV, SP w Pastuchowie

Michał Polus, kl. II,  SP Jaworzyna Śląska

Róża Stępień, kl. I, SP Jaworzyna Śląska

Hanna Polus, kl. IV, SP Jaworzyna Śląska

Kategoria szkoła podstawowa klasy V-VIII:

I MIEJSCE

 Maja Poniewska, kl. VII,  SP Jaworzyna Śląska, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II MIEJSCE

Anastazja Kozendra, 12 lat, SP Jaworzyna Śląska, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

III MIEJSCE

Bartosz Wojewodzic, kl. VII, SP Jaworzyna Śląska

WYRÓŻNIENIA

Maja Pukszto, kl. V, SP Jaworzyna Śląska

Lena Karniej, kl. VI, SP Pastuchów, op. Dorota Czyczerska

Roch Góra, kl. VII, SP Jaworzyna Śląska

Kategoria szkoła średnia i dorośli:

NAGRODA

Sabina Michalska

WYRÓŻNIENIE

Marcelina Opieka

Gratulujemy! Wszystkich laureatów tegorocznego konkursu zapraszamy po odbiór nagród na Jaworzyński Jarmark Bożonarodzeniowy 17 grudnia w piątek przed halę sportowo-edukacyjną w Jaworzynie Śląskiej (ul Świdnicka 15 a) według kategorii wiekowych w następujących godzinach:

Laureaci konkursu w kategorii przedszkole – odbiór nagród o godzinie 15:30

Laureaci konkursu w kategorii szkoły podstawowej kl. I-IV – godzina 16:00

Laureaci konkursu w kategorii szkoły podstawowej kl. V-VIII oraz dorośli – godzina 16:30

Podczas wspomnianej imprezy odbędzie się także wystawa wszystkich nagrodzonych prac.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu, a także nauczycielom Szkół Podstawowych z naszej gminy, pracownikom Przedszkola oraz rodzicom za zachęcenie uczniów i dzieci do wykonania prac konkursowych.

Skip to content