Wyjazd do Teatru Dramatycznego na spektakl „King’s Size”

Zapraszamy na kolejne wyjazdowe spotkanie ze sztuką teatralną. 5 listopada 2021 r. organizowany jest wyjazd do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu na spektakl „King’s Size” z gościnnym udziałem Renaty Dancewicz.

Wyjazd z Jaworzyny Śląskiej o godzinie 18:15, planowany powrót ok. godziny 20:40. Koszt wyjazdu to jedynie opłata za bilet wstępu w wysokości 25 zł (płatne w kasie SOKiBP w Bibliotece Publicznej lub przelewem na konto bankowe SOKiBP). Koszty transportu pokrywa ośrodek kultury.

„KING’S SIZE to historia o silnej potrzebie rozliczenia z własną przeszłością. O nieumiejętności pójścia naprzód, kiedy krępują nas toksyczne złogi powstałe na skutek decyzji, których nie podjęliśmy oraz słów, których nie wypowiedzieliśmy, kiedy było to konieczne. Jest to historia o potrzebie wybaczenia, oraz o potrzebie wspólnoty nawet jeśli śladów jedności szukać musimy daleko. Być może trzeba się cofnąć o 33 lata, czyli do dnia, w którym wszystkie krasnale opuściły Szuflandię i przeszły do Kingsajzu- krainy wiecznej, niezmąconej szczęśliwości.W spektaklu gościnny udział bierze Renata Dancewicz, która powraca po latach do Wałbrzycha.”

Czas trwania spektaklu: 60 min

Data premiery: 4 czerwca 2021 r.

Obsada: Renata Dancewicz [g], Piotr Tokarz, Ryszard Węgrzyn

Tekst, reżyseria, reżyseria świateł: Kuba Zubrzycki

Scenografia i kostiumy: Anna Dobrowodzka

Muzyka: Albert Pyśk

Inspicjent: Iwona Skiba

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na wyjazd obwiązują zapisy. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu oraz zapisy w sekretariacie SOKiBP lub pod nr. telefonu 504 088 676.

Skip to content