Aktualności

Twórczy Dzień Kobiet – zapraszamy na warsztaty

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na odpoczynek z pędzlem w ręku, czyli warsztaty malowania akwarelą.

Warsztaty przeznaczone są dla każdego, również dla osób, które nigdy nie miały kontaktu ze sztuką, a pragną spróbować swoich sił w malowaniu lub zacząć przygodę z malarstwem. Spotkanie ze sztuką w przyjaznej atmosferze i pod okiem profesjonalisty, może być dobrym momentem, aby zacząć stawiać swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie, a sama praca z akwarelą, jak wielu przyznaje, ma właściwości odprężające.

Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z podstawami malowania akwarelą, a także niezbędnymi materiałami potrzebnymi do tego typu pracy twórczej. Owocem warsztatów będą dwie prace o różnej tematyce, wykonane na papierze o odmiennej fakturze i różniące się sposobem nanoszenia farb.

W świat malowania nieprzewidywalną akwarelą wprowadzi uczestników Pani Anna Maciejewska – świdnicka artystka, której prace można było podziwiać w ubiegłym roku na wystawie w witrynie Biblioteki Publicznej.

Warsztaty odbędą się 9 marca (czwartek) o godzinie 17:00 w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Wolności 2a/01).

Koszt udziału w warsztatach: 25 zł / os.

Czas trwania: minimum 2 godziny (w zależności od tempa pracy uczestników).

Na czas warsztatów zapewniamy uczestnikom dostęp do profesjonalnych materiałów.

Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc – na warsztaty obowiązują zapisy. W tym celu prosimy kontaktować się z sekretariatem SOKiBP – tel. 504 088 676.

Skip to content