Ruszają zapisy JALPH!

KOMUNIKAT!
Z przykrością informujemy, że rozgrywki Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej w sezonie 2021/2022 nie odbędą się. Pomimo wstępnego zainteresowania drużyn i przedłużenia terminów na złożenie dokumentów zgłoszeniowych, nie udało się zgromadzić odpowiedniej ilość drużyn do rozpoczęcia rozgrywek.

Rozpoczynamy zapisy do XVIII edycji Jaworzyńskiej Amatorskiej Piłki Halowej w sezonie 2021/2022. Udział w rozgrywkach mogą wziąć zorganizowane grupy mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska, uczniów szkół podstawowych, zawodników klubów piłkarskich mających 12 lat i więcej. W sezonie 2020/21 będzie mogło wziąć udział 8 drużyn. Pierwszeństwo mają drużyny z terenu Gminy Jaworzyna Śląska, które brały udział w poprzednich edycjach ligi. Przewidywany termin zakończenia rozgrywek to marzec 2022 r.

Pierwszą kolejkę JALPH planujemy rozegrać 3 grudnia 2021 r. Zapisy drużyn potrwają do 26 listopada 2021 r. (wydłużony termin). Zgłoszenie polega na:

– kompletnym wypełnieniu karty zgłoszenia wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami,
– dostarczeniu ich osobiście do Organizatora rozgrywek lub w postaci skanów pocztą elektroniczną na adres: kontakt@sokibp.pl . Sekretariat znajduje się w Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej, ul. Wolności 23b, Jaworzyna Śląska. Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 (czwartek do godz. 15:00).

Nie przyjmujemy zgłoszeń drogą telefoniczną! Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do podpisania formularza zgłoszeń. Zawodnicy niepełnoletni zobowiązani są także do dostarczenia zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rozgrywkach. Wszystkie dokumenty dostępne do pobrania poniżej. Zgłoszenia posiadające braki formalne w postaci braku podpisu zawodnika, braku zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rozgrywkach nie będą rozpatrywane!

Zapraszamy mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska, szkoły, kluby sportowe oraz nieformalne organizacje do udziału w sportowej rywalizacji.

Do pobrania:

Skip to content