Aktualności

Ruszają rezerwacje w Hali sportowo-edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej

Informujemy, że od 4 grudnia 2023 r. Hala sportowo-edukacyjna przy ul. Świdnickiej 15 a w Jaworzynie Śląskiej, wraz z pomieszczeniami przeznaczonymi na treningi i ćwiczenia sportowe, zostanie otwarta do ogólnodostępnego użytku dla mieszkańców naszej gminy i klubów sportowych, a pieczę nad dostępem do niej będzie sprawował Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej.

Zapraszamy zarówno zgrupowania sportowe, jak i osoby indywidualne do rezerwacji poszczególnych sal, które będą dostępne popołudniami: od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-21:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-20:00.

Uwaga! Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja sali, która będzie się odbywać poprzez rezerwację online pod linkiem https://halasportowajaworzyna.asysto.pl/ – rezerwacja internetowa rusza od 1 grudnia 2023 r.

Od 4 grudnia 2023 r. możliwa będzie również rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu 690 422 007 w godzinach popołudniowego i sobotniego udostępnienia hali (patrz wyżej).

Pierwszeństwo korzystania z sali głównej w hali mają zgrupowania sportowe, kluby i stowarzyszenia z terenu Gminy Jaworzyna Śląska.

Cennik korzystania z poszczególnych sal w Hali sportowo-edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej (link do strony).

Skip to content