Retro Crime Story – zapraszamy do udziału w grze miejskiej

Jest rok 1934. Königszelt wstrząsa makabryczna zbrodnia. Nikt nie wie, kto jest winien śmierci młodej kobiety. Do pracy rusza cała lokalna policja. Kto rozwiąże kryminalną zagadkę i pomści śmierć młodej kobiety? Stań w szranki z najlepszymi glinami, zostań śledczym, typuj podejrzanych, szukaj dowodów i… znajdź winnego.

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie gry miejskiej, która tym razem przybierze formę Crime Story w stylu retro. Gra przeznaczona jest dla zespołów 3 – 5-osobowych, a wymagany wiek uczestników to minimum 12 lat. Gra kryminalna odbędzie się w sobotę 12 października, a jej początek zaplanowano na godzinę 10:00. Na zgłoszenia grup czekamy w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej do czwartku (10 października) do godziny 16:00. Zgłoszenie powinno zawierać imiona i nazwiska członków zespołu, kontakt telefoniczny do jednego z uczestników oraz nazwę grupy. Ilość uczestników jest ograniczona.

Start gry – 12.10.2019 r. godz. 10:00, główne wejście do nowej siedziby Urzędu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej (ul. Powstańców 3).

Uwaga! Do udziału w grze miejskiej mogą przystąpić tylko wcześniej zgłoszone zespoły.

Organizatorzy zastrzegają, że aby gra została rozegrana musi zostać zgłoszona minimalna ilość zespołów.

UWAGA! Ze względu na zbyt małą ilość drużyn, które zgłosiły się do udziału w grze w wymaganym terminie – zostanie ona rozegrana według planowanego scenariusza, w okresie wiosennym, w przyszłym roku.