Aktualności

Plastyczne Konkursy Bożonarodzeniowe – zapraszamy do udziału!

Tradycyjnie, w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska do wzięcia udziału w Bożonarodzeniowych Konkursach Plastycznych. Konkurs co roku cieszy się dużą popularnością, dlatego i w tym roku zachęcamy do wykonania prac związanych z tematyką świąteczną.

Podczas tegorocznej edycji konkursu, pragniemy podtrzymać okołoświąteczne tradycje i zaproponować następujące tematy prac plastycznych: kartka bożonarodzeniowa – konkurs indywidualny oraz szopka bożonarodzeniowa – konkurs dla grup, klas, zespołów, rodzin.

Do konkursowych zmagań jak zwykle zapraszamy także dorosłych i oczekujemy na piękne i pomysłowe prace. Na laureatów konkursu czekają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez SOKiBP. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu (poniżej).

Prace plastyczne wraz załączonymi kartami zgłoszenia należy dostarczyć do sekretariatu SOKiBP w Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Wolności 23 b) do 12 grudnia br. Po rozstrzygnięciu konkursów będzie istniała możliwość odebrania zgłoszonych prac.

Regulamin Konkursów Bożonarodzeniowych

Karta zgłoszenia

Skip to content